Sarp

Ben Sarp'ın sesini çok beğeniyorum, çok güzel bir gırtlağa sahip ve de rahat söylüyo, özgün bir ses! İnşallah hiç kaybolmadan daha da güzel, daha sert çıkışlı, sesine yakışır albümlerle yoluna devam eder, kendini gösterir. Gideyimde üye oluyim bari siteye, bu kadar yazdıktan sonra.. :p

yakın zamanda izmirde konser vermiştik .. Şu sıralarda İzmirde gözüken bir konser yok belli olan haber ver konserleri buradan ileteceğiz.. takip edebilirsiniz

yok artık ya soruya bak eleman joker ya.bu arada bakmadım diğer sayfalara affedin ama sarp taksimde nerede çıkıyordu bilgilendirir misiniz canlı olarak dinlemeyi çok istediğim kişilerden birisi çok iyi bi sesi var ama keşke artık cover yapmasa

müslüm gürses'in şovunda seyrettim biraz önce...ne başarısız bir performanstı öyle...bir de matah bir iş yapıyormuş edaları ki , amanın. laylaylı rock olmuyor yaw. :evil:

davulzurna demiş ki:
müslüm gürses'in şovunda seyrettim biraz önce...ne başarısız bir performanstı öyle...bir de matah bir iş yapıyormuş edaları ki , amanın. laylaylı rock olmuyor yaw. :evil:

1. Canlı izlemeni tavsiye ederim TV den izlediğin performansa hiç bi zaman ooohh süpper gözüyle bakamazsın ne olduğunu bilmezsin. Playback mi ? Canlı mı ? Sorun varmı bağlantılarda vs vs birçok ..

2. Laylaylı rock olmuyrosa buyur hodri meydan çık sen yapta görelim nasıl rock yapıldığını komiksin yani hem çıkış yapabilecek kadar süpper rock yapamıosun hemde yapmaya çalışanlara çelme takıosun ne kadar aip ya.. !

obituary demiş ki:
davulzurna demiş ki:

1. Canlı izlemeni tavsiye ederim TV den izlediğin performansa hiç bi zaman ooohh süpper gözüyle bakamazsın ne olduğunu bilmezsin. Playback mi ? Canlı mı ? Sorun varmı bağlantılarda vs vs birçok ..

2. Laylaylı rock olmuyrosa buyur hodri meydan çık sen yapta görelim nasıl rock yapıldığını komiksin yani hem çıkış yapabilecek kadar süpper rock yapamıosun hemde yapmaya çalışanlara çelme takıosun ne kadar aip ya.. !

Katılıyorum. ben de çok eleştiririm dinlediğim grup ya da kişileri ama Sarp ı canlı dinledim dungeon da ve oranın ses sistemine rağmen çok iyiydi.

Sarprock demiş ki:
Daha iyisini yapabiliyorsan sen neden orda değilsinde Sarp orda ?? Eleştiri yap hakaret değil ..

hakaret etmedim,ne haddime . ve ayrıca sana ne? daha iyisini yapıp yapamadığımı nerden bilebilirsin ki? ya da orda olup olmadığımı? ya da daha iyisini yapmak gibi bir iddiam olduğunu nerenden çıkarttın ki? bırakın ezikliği. yaranız mı var gocunuyorsunuz ?
eleştiri işte : beğenmedim performansı , kötü çaldılar , kötü söyledi.

aulos demiş ki:
obituary demiş ki:
davulzurna demiş ki:

Katılıyorum. ben de çok eleştiririm dinlediğim grup ya da kişileri ama Sarp ı canlı dinledim dungeon da ve oranın ses sistemine rağmen çok iyiydi.

otuz kere yazamam bi kere yukarıda yazdım okuyun. hade bakiim.

obituary demiş ki:
davulzurna demiş ki:

sarprock'a cevap verdim. aynından sana da...hade bakiim.
ben müzisyen değilim bir. dinleyiciyim iki. saçmalamayın üç.

Geri