Sarp

Sarp Bey sizi bu forumda görmek çok güzel. Kasetiniz gerçekten harika. İlk alanlardanım galiba :) Canlı performansınız da gerçekten müthiş. Bu arada kocaeli'yde bir gelsen. Çok çok harika olur...

sarp ı canlı olarak izlemeyi çok istemiştim ama olomadı istanbuldan 6 aylığına ayrılıyorum sarp abi yi izleyemeden gitmek biraz kötü oldu aslında ama seneye işallah

davulzurna demiş ki:
Sarprock demiş ki:
Daha iyisini yapabiliyorsan sen neden orda değilsinde Sarp orda ?? Eleştiri yap hakaret değil ..

hakaret etmedim,ne haddime . ve ayrıca sana ne? daha iyisini yapıp yapamadığımı nerden bilebilirsin ki? ya da orda olup olmadığımı? ya da daha iyisini yapmak gibi bir iddiam olduğunu nerenden çıkarttın ki? bırakın ezikliği. yaranız mı var gocunuyorsunuz ?
eleştiri işte : beğenmedim performansı , kötü çaldılar , kötü söyledi.

Daha iyisini yapsaydın şuan onun yerinde sen olurdun :)

Sen sadece bir komedisin piyon arkadaşım seninle polemiğe asla girmem kendi kendine konuş sen

Sarprock demiş ki:
serox demiş ki:
Sarp Bey sizi bu forumda görmek çok güzel. Kasetiniz gerçekten harika. İlk alanlardanım galiba :) Canlı performansınız da gerçekten müthiş. Bu arada kocaeli'yde bir gelsen. Çok çok harika olur...

sağolasın.. Şuan Kocaeli ile ilgili bir gelişme yok eğer olursa buradan yada

www.sarprock.com

adresinden takip edebilirsiniz..

Sağol cevabın için Sarp abi... Kocaeli'ye kesin bekliyorum. Organizasyon falan herşeyi bana bırakabilirsin :) Yeter ki sallansın buraları.

dinlediğim en iyi 3coverdan birine imza atan adam...ses var görüntü var daha önemlisi sesinin ve görüntüsünün hakkını yaptığı işle fazlasıyla veriyor gerçekten kaliteli müzik diyebileceğim derecede yorumluyor parçaları...
herkes birbirinden farklıdır yada herkes birbirine benzeyebilir ama ortada göze batan bir nokta varsa işte ozamn gerçekten farklı diyebilirimki bence Sarp gözebatan bir adam ve bu müzik piyasasında daha iyi yerlere geleceğine inanıyorum yeterki üretken olsun...

Sarp'ın Yeni Albümü Eski Aşklar parçasına çekildi .. Ve Bugünden İtibaren TVlerde Gösterime giriyor. İlk olarak Bugün MTV TR de klibi izleyebilirsiniz..

obituary demiş ki:
davulzurna demiş ki:
Sarprock demiş ki:
Daha iyisini yapabiliyorsan sen neden orda değilsinde Sarp orda ?? Eleştiri yap hakaret değil ..

hakaret etmedim,ne haddime . ve ayrıca sana ne? daha iyisini yapıp yapamadığımı nerden bilebilirsin ki? ya da orda olup olmadığımı? ya da daha iyisini yapmak gibi bir iddiam olduğunu nerenden çıkarttın ki? bırakın ezikliği. yaranız mı var gocunuyorsunuz ?
eleştiri işte : beğenmedim performansı , kötü çaldılar , kötü söyledi.

Daha iyisini yapsaydın şuan onun yerinde sen olurdun :)

Sen sadece bir komedisin piyon arkadaşım seninle polemiğe asla girmem kendi kendine konuş sen

Bu kadar laf yetiştirdiğinize göre nasıl oluyor da kendi kendime konuşuyorum ki? Piyon ? Kimin ve neyin piyonu olduğumu söyler misin? Söyleyemezsen yandın ama :twisted:

Sarprock demiş ki:
serox demiş ki:

sağolasın.. Şuan Kocaeli ile ilgili bir gelişme yok eğer olursa buradan yada

www.sarprock.com

adresinden takip edebilirsiniz..

Davulzurna sen takılmana bak gülüyorum :)

Şahane takılıyorum sayenizde. Malzeme bol buralarda.Sizin gibiler oldukça benim çenem düşüyor.Komik olan keşke ben olsam , o zaman müziğe bu kadar zarar gelmezdi.Neyse, gülmeye devam et.Soyunmaya da.Ama arada sırada da doğru çalıp söyleseniz çok süper olacak.
Hadi biraz daha gül.Gül gül. :D :D :D

eski aşklar ,coldplay'in yellow klibinden arak.(belkide utanmaz herif sarptan araklamıştır,klibinde kameraya uzanan ellerin kırılsın sarp :D )

sarp'ı cümle içinde kullanalım;

"sarp gibi ortada kalmak","sarpla samanı ayıramamak."
ve benzeri...

Geri