Sarp

İzmir'deki bi rock festivali yayınlanmıştı bir zamanlar TV'de..Bu adamın performansını ağzım açık izlemiştim..Hatta buraya da yazmıştım..Keşke albümleri de sahnesi kadar başarılı olsa..

Geçen gün de son klibine denk geldim..Nasıl da özenilmiş (!)
Klibi sahil boyunca yürüyerek başlayıp,bitiriyor..Ben bile çekerdim onu..Halbuki biraz daha emek ne güzel olurdu..

merhaba sarp abi ben samsundan ertan abi ben lise son ogrencisiyim ve yil sonunda Türk Böbrek Vakfı [TBV]yararina bir konser organize etmek istiyoruz gelen tüm geliride TBV ye bagisliyacagiz bizim sizden ricamiz acaba sizde boyle bir yardim organzasyonuna katilirmisiniz?yardim konseri oldugu icin acikcasi size verebilecegimiz pramiz yok bizi anlamanizi bekliyoruz eger boyle bir konser olursa o 7-8 yasindaki cocuklar bir an once iyilesebilecekler LUTFEN boyle bir organizasyona katilmak ister misiniz??Lutfen CEVAP lutfennnnnn!!!

coverları iyi ama nereye kadar böle gidr ben de bilmiyorum.umarım kendi şarkılarını da duyarız.. sesi kendisi süper çok beğeniyorum. bir de Denizlide konseri olsa çok sevincem..

Geri