Markası Bilinmeyen Strat ? Fotoğraf Buldum Yardımcı Olur Musunuz ?

http://i816.photobucket.com/albums/zz89/I34z1k/LEGACYBLACK-BURST092.jpg abilerim kardeşlerim benim stratta dot lar falan herşey aynı biliyorsunuz stratta pek kapak olmaz bundaki gibi kapak var ne olduğunu markasını halen bulamadım aylardır ararken bu fotoğrafı buldum ancak. ve bunun markasının ne olduğunu bilen birisi mutlaka vardır donanımdan falan çözülebilirse artık beynimi kemiren boş headstock sahibi güzelim gitarın ne olduğunu bulayım artık fiyatını da düşüre düşüre bi hal ettim çözsem de artık şunu satsam diyorum ama alıcısı yok sırf markası yazmadığı için olsa gerek :) şimdiden cevaplarınız için teşekkür ediyorum :)

not: kapak tipi aynısı. bareleri de aynı ve gövdenin kesimleri sivrilikleri herşeyi birebir aynı tek farkı bendeki rosewood klavye

• Konu Sahibi Konu Sahibi
abi o zaman piyasası yüksek midir bunun ? wilkinson manyetikler ve floyd rose var sadece fark olarak full siyah ancak renk falan herşeyi aynı dot lar bile aynı türden

wilkinson un tamamını ürettiği gitar da varmış demekki çok teşekkür ederim abi bi bakayım bari ayrıca evet o sattığım gitar çok garip ama kalitesi gayet iyi çok garip ama :) ilgilendiğin için çok teşekkür ederim abi :)

O gitarın markasını net olarak bulabilme olasılığın çok düşük.Ne bir seri numarası ne de bir üretim yılı bilgisi var.Ama tugberk in dediği gibi vakti zamanında dore wilkinson sattı.G&L olabilir ancak sap ve floyd rose sistemi tutmuyor onada.

ya arkadaş halbuki kalitesi de iyi ama işte marka olmayınca para da etmiyor neredeyse artık bedava verecektim birilerine o kadar sıkılmıştım yani :D aylardır araştırıyorum hani floyd rose sisteminde vidalama olmayan direk kolun girdiği floyd kullanan sistem de az o yüzden belki bulunur dedim yoksa pek bulunası değil yani :D

atarım tabii birazdan çekeyim de :) ancak şaşırıyorum insan neden headstock kısmını sildiriri diyorum aldığım kişiye o da başkasından almış falan bi türlü bulamadık gitti :)

seri numarası buldum ve tam çözümleyemesem de şöyle **J10151 o ilk iki karakter tam belli olmuyor zaten sadece gölgesi kalmış resmen sanırım ilk karakter E ve benzeri bir şey ikincisi ise A ya benzediği kadar X ve U olabileceğini de tartıştık arkadaşlarla böyle bir seri falan var mıdır bilen var mı acaba :)

seri numarası buldum ve tam çözümleyemesem de şöyle **J10151 o ilk iki karakter tam belli olmuyor zaten sadece gölgesi kalmış resmen sanırım ilk karakter E ve benzeri bir şey ikincisi ise A ya benzediği kadar X ve U olabileceğini de tartıştık arkadaşlarla böyle bir seri falan var mıdır bilen var mı acaba :)

Seri nosunu nereden çözmeye çalışıyorsun tam olarak? Yani sap mı yoksa gövde içi mi?

Bu şekilde kapaklı üretim yamaha stratlar da var fakat onlarda da fr yok.Sap ile gövdeyi ayır belki düşük bir ihtimal yazıyordur orada.Markasının olup olmaması önemli bir şey teşkil edeceğini sanmam satışta.Forumda benzer gitarlar var(Fender olduğu söylenen).

bilmiyorum ancak kalitesinden çok memnun olsam da yozgatta yaşadığımdan dolayı denemek isteyip de denemeye durumu olmayan arkadaşlar olduğu için zorlandım zaten ayrıca taksitlerim vardı tam da o zamana denk gelip satılmayınca işte... resim bu akşam atayım detaylı şekilde bi değerlendirelim çok teşekkür ediyorum yazan abilerime kardeşlerime :) bi türlü bir seride benzer özellikler bulamadım sapı da açıp bakmak gerek artık bi umut

Geri