Kayıt Konusunda Bilgilenmek Isteyenlerin Dikkatine!

'Müzik Teknolojileri ve Kayıt Forumu' forumunda MakeMeSpinn tarafından 22 Mart 2014 tarihinde açılan konu

 1. Kayıt, Mix, Mastering hakkında kendini geliştirmek veya bilgisini üst seviyeye taşımak isteyenler; Internet üzerinden stream aracılığıyla Soru-Cevap şeklinde program yapilacak. İlgileniyorsanız, Facebookta 'Produciton101x' grubunu aratip katılın. Bu grupta saat ve gün duyurulari yapilacak.
   
  Eddie ve ktlcn bunu beğendi.
 2. Dostum çok saol, baya iyi bir şeyler çıkacak gibi görünüyor. Takipteyim. (y)
   
  MakeMeSpinn bunu beğendi.
 3. Rica ederim. Yalnız programin sürekli olabilmesi için yeterli sayida olmamız gerek. Mutlaka kayıt konusuna yeni başlamış veya seviyesini yükseltmek isteyenler vardır. Onlara da duyuralim.
   
 4. Hemen atladım faceden çok iyi oldu bu çok teşekkürler
   
 5. Çok basit sorularda sorabiliyor muyuz? Yeni başlayan soruları?
   
  MakeMeSpinn bunu beğendi.
 6. Bende başladım takibe. Umarım tutar bu olay hocam, takipteyiz :D
   
 7. Seviye önemli değil arkadaşlar. Prodüksiyon, ekipmanlar, yazılımlar kısaca kayıt hakkında istediğiniz soruları sorabilir veya tavsiye isteyebilirsiniz.

  Yalnız dediğim gibi facebook grubumuzda (Produciton101x) koordine oluyoruz. Bu cuma ilk stream programı olacak. Eğer talep olursa veya yeterli bir sayıya ulaşırsak devamlı olabilir. Bence kayıt işlerine yeni başlamış veya seviyesini yükseltmek isteyenler için çok faydalı olur. Sürekli danisabilecegimiz tecrübeli insanları bulamiyoruz.

  Dediğim gibi program hakkında bilgilendirmeler facebook grubunda oluyor. Cuma günü toplaniyoruz. Saati de herkesin müsait olduğu ortak bir saate ayarlamak istiyoruz. Grupta fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.
   
 8. Elbette.
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş