M-audio Fast Track Bağlantı Yardım Acilll!!!

Arkadaşlar merhaba,
M-audio fast track usb kartım hakkında problem yaşıyorum.Problem gitar sinyali alamamak.Bilgisayardaki bir mp3 ü M-audio üzerinden geçirip kabinlerden ses alabiliyorum.Output olarak M-audioyu gösterdim.İnput olarak ta M-audio var fakat gitardan sinyal alamıyorum.Uzaktan bağlantı şeklinde yardım edebilecek arkadaşlar var ise acilen yardımcı olurlarsa sevinirim.

http://c1.zzounds.com/media/quality,85/FastTrack_angle_RGB-ea99bf444f10e5e0b67aa164009c81ce.jpg

ses kartı bu

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Ekran Alıntısı.JPG

Arkadaşlar delireceğim bi yardım lütfen.ses kartının driverında sorun yok.Windows 7 driverını yükledim aktif durumda şu an.Fakat gitardan ses alamıyorum.Sinyal ışığıda yanlıyor zaten gitarın.Uzaktan bağlantı yoluyla falan bi el atsanız:(

Sıkıntı devam ediyor mu?

Teşekkürler öncelikle bu konuda sorduğunuz için.Cevabına gelince kartı çok iyi bir satıcıdan almıştım neyseki geri almayı kabul etti.Gönderdim gitti.Windows 7 driver ile ilgili bir sıkıntıydı yaşadığım .kasanın ses kartını iptal etmeme rağmen yine bi pci 'ı bir usb ses kartını görüyordu.Sabit birinde kalmadığı için delirtti beni.Yeter dedim:)

Geri