Bestelerimi Kaydedecek Bir Ses Kartı Arıyorum.

'Müzik Endüstrisi' forumunda Line 6 tarafından 23 Mart 2014 tarihinde açılan konu

 1. Merhaba. Başlıkta belirttiğim gibi çalışmalarımı, bestelerimi güzel kalitede kaydedecek bir ses kartı arıyorum. Başlangıç için bir şeyler önerirseniz sevinirim. Bu konuda hiç tecrübem yok. Aklımda bir ses kartı var ama bilmiyorum iyi mi kötü mü ?

  http://www.mydukkan.com/urunler_detay.asp?id=7709&gid=2161
  Line 6 POD Studio GX
   
 2. Sadece gitar kayidi ve basit vokal kayidi yapacaksan guzeldir, keyiflidir. Forumda satilik butun usb ses kartlari isini gorur. Konuya iyice adapte olduktan sonra ihtiyacina gore ekipmanlarini arttirir ya da yenilersin.
   
  Line 6 bunu beğendi.
 3. Merhaba, ben ses kartımı satıyorum. İlanım http://turkrock.com/konu/48102/
   
 4. Focusrite Scarlett 2i2.
   
 5. Merhaba,
  Günümüzdeki tanınmış markaların usb ses kartı senin için yeterli kayıtlar yapar. Line6 ses kartları gayet başarı içinde gitar tonlarıyla geliyorlar. Buda kayıt için anfi kullanmadan demo yapa bilirsin. İkinci el temiz bir tane almanı tavsiye ederim.
  Asıl kaliteyi mikrofonun belirler. Mikrofonlara konsantre olmanı tavsiye ederim. İnsan sesi için farklı tarzda Dinamik ve kondanser mikrofon ayrımında kalacaksın. Stüdyolar kondanser mikrofon kullanır. Enstrüman kaydı içinde farklı mikrofonlar kullanıyorlar. Akustik enstrümanla kullanılan mikrofon ile anfiye kullanılan mikrofon değişiklik gösterebiliyor. Shure SM58 hem enstrüman hem ses kaydı yapabilirsin. Line6 ses kartıyla gelen programla da kayıt yapabilirsin.

  Kolay gelsin...
   
 6. Bestelerini kaydedemeyecek bir ses kartı yok. Ne alsan olur.
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş