Tansiyon 12.8

usagi_ demiş ki:
fatih ramazandaydık içmedik dion ama bn içiodum bilion ,:) vodkabull yapmıstım :) ehuehe su şişesının ıcındede sek vodka wardı oyuzden seyırcılere atmıodum sıseyı :)

Sana lafim yok kendi adıma konusdum..Ben icmemisdim..

drum69 demiş ki:
Walla seni bilmiorumda ben ogun fatihe sodum nereydin falan diye adam direk arkada orucumu actım dedi bnde bişey dedim orada burada solersem banlarlarda:D harbi tutuo ama..

avatarından belli senin keş oldugun:D

Evet arkada oruc acacakdım sözde.Ama yapdırdıgım yemegi benden önce bi arkadas yemisdi ne yazıkki o gün orucumu 11 : 30 da acmısdım.neyse o benle Allah arasında kalsın konuyu müzige cevirin.Kim ne tutmus ne tutmamıs önemi yok.

drum69 demiş ki:
bu arada eklemeyi unnutum..

youtube da pek etkin degilsiniz sebebimi war yoksa başka bi problemden dolaymı??

Yazdıgım gibi cok ahım sahım birsey yapılmadı zaten hani serhat öyle calarken arkadası videoya cekip youtubeye koymus.Güzel olmasını beklemek yanlıs olur.

Serhatım kendi kendine birseyler yapmıs ama izlemeye deger mutlaka izleyin Tansiyon 12,8 - VokaL
http://www.youtube.com/watch?v=bpz9Y-VPXn0

bizrv2.gif

Buda Bizim icin YapiLmis ufak Bir Gif..

Güncelemekde fayda var..

HiPnO demiş ki:
Sonuna kadar arkanızdayız dostlarım... Herzaman kaçak ve tansiyon el ele... Sizleri seviyoruz... Bu arada güzel gif ;)

Eyvallah tesekkür ederiz bizde KACAK icin elimizden geleni yapıyoruz.

drum69 demiş ki:
Abicim yeni demolar cıktımı cıkıcakmı ne durumda??

İnsanlar eminim merak ediyolardır serhatla tansiyona nasıl bi şekil geldigini..Bnce harika ;)

Serhatın gruba gelisi.Söyle oldu :p Baya bi gecmise dayanıyor serhat cok önceden Andac rock barda eski grubuyla konser veriyordu aynı gün aynı saat bizimde andacda konserimiz vardı.Daha sonra serhatla tesadüfen birbirimizi kaydettik.Serhat o grupdan ayrılmısdı baska bi grupda back vokal ve gitar calıyordu.Kac ay sürdü bilmem ama ben Andac konserindne 8 - 9 ay sonra serhata '' abi sen back vokal yapacak adammısın'' dedim.Oda ''bilmiyorum'' felan dedi.Bende dedim bizim gruba gel ne dersin filan.Serhatta hemen zıpladı.:p birazcık arastırdı bizi.Daha sonra iste girdi gruba cıkmayı düsünmüyor simdi :)

4 ay çalışmıştım o grupta...tabiki çıkmayı düşünmüyorum tansiyon bn ailem oldu kapıdan atsanız bacadan girerim hiç affetmem...yeni kayıtlara gelince onlar çok yakın zamanda çıkıcak yeni bestemizi kayıt'a sokcaz...

Beyler konser projeleriniz bar programlarınız hic bilgi vermiyosunuz...Buradan gorelim onlarıda oyle gelelim konserlere...

Ben sizin konserlerden genellikle şu şekilde haberder oluyorum cagrıyı yada cengiz abiyi yolda bi yerde goruom oooo soner konsere gelmicenmi muhabetti cıkıo:D

İşinize karışmak gibi olmasın ama buradan insanları bilgilendirmenizi tavsiye ederim...

artık tansıyon12.8'ın bütün konserlerini ve grup hakkındaki gelişmeleri grubun resmi menejeri olarak ben akratcam arkadaşlar...çok yakın zamanda tansiyon adından çok söz etitiren bir grup hale gelecek...destekleyen seven sevmeye herkese sevgiler&saygılar hoşKALIN

studio_adan_zye demiş ki:
artık tansıyon12.8'ın bütün konserlerini ve grup hakkındaki gelişmeleri grubun resmi menejeri olarak ben akratcam arkadaşlar...çok yakın zamanda tansiyon adından çok söz etitiren bir grup hale gelecek...destekleyen seven sevmeye herkese sevgiler&saygılar hoşKALIN

ooo apo abim tekrar menejerliğe soyulmuş... Başarılar abime...

Tansiyonada Apo abiyle birlikte başarılar nice güzel konserlere inşallah... Tansiyon elemanlarının hepsi kardeşimdi şimdi birde apo abim geldi daha sağlam oldu ;)

Apo abiyi tanımasamda tam olarak görmüşlügüm var anatolia konserinde kulisteydik beraber grup ztn süper orda geldi artık baya ii konserlerde gelir.. başırılar dilerim ;)

TaNsiYon 12.8 Fun ıyım

eywallah babalar saolun hepiniz..herşey sizlerin destekleriyle daha da hızlı ilerliyor..bu arada meric basımın etını yedın len tamam uye olcam forumuna :)

drum69 demiş ki:
Beyler konser projeleriniz bar programlarınız hic bilgi vermiyosunuz...Buradan gorelim onlarıda oyle gelelim konserlere...

Ben sizin konserlerden genellikle şu şekilde haberder oluyorum cagrıyı yada cengiz abiyi yolda bi yerde goruom oooo soner konsere gelmicenmi muhabetti cıkıo:D

İşinize karışmak gibi olmasın ama buradan insanları bilgilendirmenizi tavsiye ederim...

Konser yok suan.Malum konserlerin pek katkısı olmadıgı icin kendi projelerimizle ugrasıyoruz.Katkı derken cıkıp orada debeleniyoruz 1 saat birilerini eglendirmek icin.Birileri eylenirken.Baska birileri sırtımızdan belki 1 milyar para kazanıyor.Kalkıp bi saol bile demiyor.Böyle bi düsünceye kapıldık ve kendin pisir kendin ye hesabına cevirdik olayı.Manager herseyi halletcek.

studio_adan_zye demiş ki:

Hosgeldin apo gruba severiz seni :p

CeRyAnLi_GiTaRx demiş ki:
Apo abiyi tanımasamda tam olarak görmüşlügüm var anatolia konserinde kulisteydik beraber grup ztn süper orda geldi artık baya ii konserlerde gelir.. başırılar dilerim ;)

TaNsiYon 12.8 Fun ıyım

iyi Bir manager oldugunu söyleye bilirim :)

IceAge22 demiş ki:
Merak ettiğim gruplardan biri başarılar dilerim

Tesekkür ettik insallah yakında bir projemizle birlikde görme imkanınız olur.

anarquista demiş ki:
çağrı dışındaki elemanlara sesleniyorum! sizin sevginizle yanıp tutuşuyoruz, forumda o kadar övüyoruz bi forumuma üye olmuyorsunuz ya :LOL:

:D

drum69 demiş ki:
tansiyon hayırlı olsun menejariniz...:D

tesekkür ederiz.

-motorhead- demiş ki:
repertuarda death angelden bored varmış..çağrı söyledi..güzel parça..bende bi metalci olarak beğeniyorum o şarkıyı..

Cagrı söylediyse dogrudur :p

anarquista demiş ki:
tansiyon fanlarını da beklerim!

Kızma ama ben bizim Fanımız oldugunu düsünmüyorum.

Saygılar&Sevgiler

Geri