Glitter(Hard Romance)[Hard Rock]-Ankara

arkadaşlar erken kaçmam gerektiği için sizleri tek tek tebrik edemedim. gerçekten çok eğlenceli bir geceydi, elinize sağlık.

Repertuarınız harikaydı. Böyle kafa dengi gruplar bulmak çok güzel :)

yine görüşmek üzere.....

-----------------------------------------------
Hard Luck / Melatonin davul

Doğumgünü hediyelerim süperdi(ben öyle hatırlamakistiyorum..hediyelerim olarak)..eee sadece bana da yaramadı üstelik..skid row ve ac dc parçalarından bahsediyorum,dün gece bizimle bu keyfi yaşayanlar parçaların ne kadar iyi çalındığına şahit oldular.. ;)

Doğumgünü hediyelerini stüdyo yapmadan çalmaya çalıştığımızdan pek içimize sinmedi ama bir dahaki sefere daha iyi çalmaya çalışacağız :) (Özellikle ben daha çok çalışacağım ;) )
Bu arada eksik olmayın tüm gece gaz şarkılarda sahne önündeydiniz ben de size teşekkür ederim..

arkadaşlar tatil dolayısıyla iki haftadır sizi izleyemiorum maalesef :( salı sabahı gelicem ama cuma gecesi iş dolayısıyla kuşadasına gitmem gerekio 2 ay sizi dinleyemeden zor olucak çünkü gerçekten çok severek ve beğenerek izliorum ve dinlioorum sizi!ama bişi dikkatimi çekkiodu eğer kötü anlamazsanız ama gözde şarkıları sölerken hard rock havasında değil de pop söler havasında sölüo yorum açısından çok ii ama sahne şovu açısından sölemek istedim ama gene de sizi izlemeye doyamıorum bunu da ekleyeyim ama sizden birkaç isteğim var birincisi mutlaka bi YAVUZ ÇETİN çalmanızı istiorum...sevgilerle arkadaşlar başarılarınızın devamını diliorum biz hard rockçılar ve 80ler tayfası hepimiz arkanıuzdayız kaliteden taviz vermediiniz sürece...ii kalın

ya başlığı yeni gördüğüm için özür diliyorum bişeler yazmak ancak nasip oldu. geçen hafta çok iyiydiniz izlediğimde bu hafta rahatsızdım gelemedim ama eminim yine coşturmuşsunuzdur. yalnız bişi dicem still loving you çok kaynamıştı ben dinlediğimde ona bi bakarsanız sevinirim:D repertuar çok güzel ayrıca gerçekten dinlenesi olmuş. bi de güree de sormuştum ama tekrar bi soriim dedim "cem köksal-kalbim bomboş" çalabilirmisiniz acabaa?

dün çok güzel bir performans sergilediniz çok eğlendik gerçekten!!!!
gözde ve fatih sizinle tanıştığımıza da çok memnun olduk ;) bu arada dün çektiğim videolar daha güzel oldu o cd yi de getireyim bi ara ;)
görüşene dek kendinize iyi bakın!!

angelusdarkness demiş ki:
arkadaşlar tatil dolayısıyla iki haftadır sizi izleyemiorum maalesef :( salı sabahı gelicem ama cuma gecesi iş dolayısıyla kuşadasına gitmem gerekio 2 ay sizi dinleyemeden zor olucak çünkü gerçekten çok severek ve beğenerek izliorum ve dinlioorum sizi!ama bişi dikkatimi çekkiodu eğer kötü anlamazsanız ama gözde şarkıları sölerken hard rock havasında değil de pop söler havasında sölüo yorum açısından çok ii ama sahne şovu açısından sölemek istedim ama gene de sizi izlemeye doyamıorum bunu da ekleyeyim ama sizden birkaç isteğim var birincisi mutlaka bi YAVUZ ÇETİN çalmanızı istiorum...sevgilerle arkadaşlar başarılarınızın devamını diliorum biz hard rockçılar ve 80ler tayfası hepimiz arkanıuzdayız kaliteden taviz vermediiniz sürece...ii kalın
Yavuz Çetin'den hard rock tadında tek çalabileceğimiz şarkı "I'll cry again". Bir kaç tane gaz şarkı ekledikten sonra bence çalınabilir, fakat Yavuz Çetin'in rızası olmadan "İlk ve Son" albümüne konduğu için şarkıya biraz kıl olmuyor da değilim.

Helloween çalsanız biraz...A Tale That Wasn't Right, If I Could Fly hep beklediğim parçalar. Güzel olabilir.
Birde 18&Life...

Başarılıranızın devamını dileriz Nedjimadayız her hafta. ;)

Arkadaşlar tüm yorumlar ve iyi dileklerini için teşekkürler...

Princess, hediyelerini beğendiğine sevindik. Gürelin de dediği gibi biraz aceleye geldi ama bu hafta onları da adam ederiz.

Still loving you konusundaki yorum çok doğru, parça ilk denendiğinde istediğimiz gibi olmadı ama bu hafta gayet iyi geldi kulağıma. Önümüzdeki hafta tekrar bekliyoruz dinlemeniz için.

Gözde konusundaki yorumları da gözdeye ileteceğiz.

Repertuar konusunda bu çizgiyi sürdürmek için elimizden geleni yapıyoruz. Bu konudaki desteklerinizden dolayı hepinize teşekkürler... Daha sonraki programlara başka yeni parçalar yetiştirmek için yoğun olarak çalışıyoruz...

Skid Row 18 & Life ve bazı whitesnake parçaları gelecek yakında :)

Destekleriniz için tekrar teşekkürler...

Cgn

Arkadaşlar salı guns'n roses için istanbuldayım cumartesi de studio live da metallica tribute gecesinde arkadaşlarımın canlı performansına davetliyim ..zaten wasp da iptal olmuş çok çok üzgünüm..Ankara dar geldi,istanbula kaçıyorum..gelince sahne önünde yine ayakta dinliycem sizi..

grubu daha önce(glitter adını almadan) dinleme şansım oldu ama glitter adı altında henüz dinleyemedim ama bir hafta kesinlikle gelicem programınıza. başarılı bi grup ve sağlam parçalar. başarılarınızın devamını dilerim...kesin gelcem selçuk:)

ya bu hafta da maalesef gelip dinleyemicem ama eminim still loving you güzel olcaktır.bi de bişi sorcaktım vokaliniz( kusura bakmasın adını unutmuşum) biraz sebnem ferah gibi duruyo sahnede hatta biraz deil bayaa neden kendine bi tarz bi çizgi yaratmıyo çok merak ettim.

Dün gece izledim sizi nedjima'da verdiğiniz arada da konuştuk zaten. tanışmadık orda sonradan dank etti banada. size bahsettiğim birkaç detayı da düzelttiğiniz zaman oldukça başarılı olacağınıza inanıyorum. Naçizane bir tavsiye olarak Europe - Rock The Night çalarsanız sizin repertuarınıza çok uyacağı ve sizin de beğeneceğinizi düşünüyorum. Still Loving You da başta biraz karıştı ama yine de güzel çaldınız tebrikler.

Başarılarınızın devamını dilerim.

İyi günler.

Glitter'ı ilk defa nedjimada çaldıklarında dinlemiştim,repertuarı görünce bi irkildim önce ama dinleyince şaşırdım biraz açıkçası çünkü o parçaları gerçekten hakkını vererek çalıyorlar.Fırsat buldukça dinlemeye geleceğim ve sanırım bundan sonra daha sık grüşeceğiz..:)başarılar dilerim

Hayır...Hayır...WHİTESNAKE......STILL OF THE NIGHT..

Hem size çok yakışacak bir parça olduğunu düşünüyorum hem de çalarken çok eğleneceğinizi ve de eğlendireceğinizi...

Bir kere herkes dinlesin evinde..
Sonra karar sizin..
(28 in de geliyolar ya..prova yapmak lazım)

Çağan ve Selçuk ...tam sizlik bir parçaydı aslında bu,niye playlistte yok anlamadım,gözden kaçırmışsınız..Klavyenin de bu parçadaki yeri yadsınamaz hatta..vokalin de gayet rahat seslendirebileceğini düşündüğüm bir parça..(Ne de olsa ben sadece dinliyorum ya o rahatlıkla gıcık gıcık o kolay bu kolay diye yazıyorum di mi?) he he ne yaparsınız..dinleyicilik zor iş! :roll:

"Still of the night" başından beri çalmayı istediklerimiz arasında umarım bir ara ekleriz ;)
28 Temmuz hazırlığı açısından(gerçi ben hala bilet almamış durumdayım ama) "Here i go again" eklemeyi düşünüyorduk bu hafta için fakat Bon Jovi eksiğimiz de göz ardı edilemez diye en sonunda "Living on a Prayer" a karar kıldık. Talkbox olmadan istediğimiz tadı verebilirsek güzel olcak.

ya bu ara peş peşe çok parça eklediimiz için still of the night'a giremedik çünkü trafiği gerçekten karışık, grup açısından oturması biraz zaman alır gibime gelio ama kesin eklicez emin ol ;) Here I Go Again'de gelebilir aniden :)

Geri