The Climb

En iyi albümleri?

• Principia

Oylar: 0 0.0%

• Toplam oy veren
    827
!

ama bence adamlar ın asıl derdi para...ama olumsuz anlamda söylemiyorum...principia albümlerinin kayıtlarını yurt dışında yapmışlar...hatta ilk şarkıyla son şarkı aynı...ama bariz farkı görebiliyorsunuz...
ben adamların yeni albüm yapması için yağmur/albüm duasına da çıkarım ama sonuçta son söz grup/para/kalite/dinleyici...

turkiyede boyle bir grubun oldugunu bilmek guzel. ama sallantıda oldugunu duymustum, bi de web sitesi kapanınca baya panik oldum. simdilik bi numara yok galiba. 2 3 ayda bir cıkıyorlar biryerlerde. umarım yakıda ankaraya gelicekler.

ya arkadaslar perfectly nothing videoları oldugunu duymustum, sahip olan var mı?

ayrıca premature boy with plastic wings diye aramayın o albumu.adı the climb dır.en azından ben boyle biliyorum.

guven erkin erkal da var. bizim okulun sinemasında bi gösteride seyretmiştim. elemanların görünüşü seksenlerden çıkma gibi ama müzik çok alternatif. böyle bi zıtlık hissetmiştim. ama insanı heyacanlandırdı. sonuçta perfectly nothing tabii. kurbana mail atmıştım. climb için şimdilik dağılmadılar ama gelecekleri belli değil diye bir cevap gelmişti. hangi eleman gönderdi bilmiyorum tabii.

valla principia cok iidi,hele o everybody knows yok mu ? cok ii yapmıslar,ben vokalistlerinin ODTüde en iyi inglizce telafuzu olan herif oldugunu duymustum?dogru bisey mi?yanii gercekten vokalin ingilizceside epey iidi valla..

premature_boy demiş ki:
konserlere kurbandan burak çıkıyor. Alen garip bi davulcu. kayıtlarda çalıyor sadece. Duman da da aynısını yapıyor.
bi bakıma dediğin doğru ama dumanın son albümün kaydında saygıdeger sahsiyet davulcuların piri cengiz baysal çaldı. Allen sadece konserlerde performans sergiliyor ama bundan sonraki kayıtlarda ne olur tabe bilemem

Canlı izleme şansı bulduğum bir grup ve gerçekten bu işi çok iyi yapıyorlar ve müzik bilgileride zevkleride renkli kişiler (Özellikle Gökalp tam bir müzik adamı bence)zaten melih ve gökalp kadroyu her zaman koruyan kişiler !
Ama ilk albümleri çok iyiydi fakat 2. ilbümde ben aynı zevki almadım zaten çok kısa bir albüm ve parçalardan biri kayıt bakımından 2 kez albümde yer almış!Pek iç açıçı bir albüm olmadı bana göre zaten çoğuda konserlerinde çalınan parçalar bana yeterli bir albüm değildi o kadar yıl geçmesine rağmen !
Davulcu konusunda konserlerde kim rast gelirse çıkıyor konsere Ya Burak olur ya Alen Veya İlker oturmuş bir davulcu yok ama İlker Climb ta davul çalmaya başladım demişti bana!
Başarılı bir grup İngilizce çok iyi kullanılmış bence bilindik Türk Grubu İngilizcesi yok parçalarda !
Umarım daha iyi yerlerde görürüz grubu!

zamanında H2000'de izleyip principia'yı oracıkta almıştım. geçenlerde de dost'ta ilk albümü buldum aldım. ilki daha güzel bence. principia'daki candy adlı şarkı da çok çok güzel ama birinci albümden yanayım.. ellerine sağlık..

İlk albumden yanayım. belki Principia'yı ilk album gibi olucakmış gibi dinledim.o yüsden olabilir. Sonuçta iki albumde basarılı Türkiye'ye böle Gruplar (Kaliteli) lazım. SAYGILAR :)

Benim Türk gruplar arasında en beğendiğim.. İlk albümlerini çok daha güzel (Müzik olarak bana hitap ettiğinden dolayı yoksa 2. albümde gayet hoş..) Türkiye'yi yurtdışında temsil edebileceklerini düşünüyorum..

Somebody's Toy mükemmel bir parça.. ;)

principia daha iyi bence özellikle lost, empty ve all kinds of love çok hoş parçalar ama ilk albümde güzel onda da somebody's toy we perfectly nothing harika bence

konser bok gibiydi. ön grup olan springroll daha iyiydi. spor salonunda olan konser kapalı alandaki yankı yüzünden güme gitti. geç başladı. rektörlük sigara ve içkiyi yasakladığı için çok zor anlar yaşadık. özellikle rock klübü üyeleri.

18+ gibi bir sorun olmasa gidilmesi muhtemel olabilecek bir konser
bundan da ötesi climb biraz fazla gibi bu ülkeye

yani onca grup dinleyip ardindan da climb i dinleyince insan merak ediyor
"bunlar ayni ülkeden mi?" diye

ama öyle ve de gurur duyuyoruz açikçasi

MarilynManson demiş ki:
Eskişehirden bir The Climb faciası geçti..Düğün havasında bir konserdi..Keşke hep springroll çalsaydı...
öncellikle konserin yapıldığı alan ve ses sistemi acısından degerlendirilecek olurssa bu konser de climb'ın grup olarak yapabileceği bir şey yoktu. Zira soundcheck esnasında gitara vurulan tek nota duvarlardan 4 defa da dönüyodu. Springroll'a climb'ı kıyaslamanda iyi bir durum en azından spring roll için. Gelelim sigara ve içki mevzuatına.. Bu durumu rektörlüğün bir emri oldugunu düşünürsen rock kulubunun yapablecegi bir sey yoktu. Zira siz ne içki içmeyi ne de sigara içmeyi biliyorsunuz. İki durumunda legal oldugu bir konserde yangın tehlikesi atlatıldıgı için sigara spor salonunda yasaklandı. İçki konusuna gelince içip içip sapımasanız neden yasal olmasın. Siz kendinize bu konuda güveniyor musunuz. Saygılarımla

her sey superdi..karsilamadan ugurlamaya kadar olan bolum..rock klüb grubu memnun etmek icin seferber oldu..el bebek gül bebek baktılar..tek bişi hatta 2 şey kötüydü..ses tesisatı wede konser salonu..deftones ekibi gelse o salondan adam gibi ses çıkaramaz..dinleyenlerin dışında çalanlarda azap çekti..5-6 saat soundcheck yapıldı..ama malesef olmadı..kotunun iyisi demek lazım bence..

Geri