Savaş Gemilerinde Çektiğimiz "ah Bir Ataş Ver" Klibimiz Yayınlandı.

Arkadaşlar aylardır bu sitede paylaşımlar yaparım. Belki beni bilirsiniz.Yine forum müdavimlerinden Deniz ile birlikte kurduğumuz gubumuzun Gölcük Donanma Komutanlığı'nda çektiği yeni video klibi Ah Bir Ateş Ver bugün yayınlandı.

4 Nisan 1953 tarihinde batarak, 81 denizcinin şehit olması ile sonuçlanan Dumlupınar faciasında şehit olan askerlerin söylediği türkü olarak bilinen ege türküsü "Ah Bir Ateş Ver" i rock formatında yorumlamıştık. Gölcük Donanma Komutanlığı'nda çekilen ve İsveç Büyükelçisinin ve emekli generallerinde oynadığı video klip, uzun bir bekleyiş ve tanıtım sürecinin ardından bugün yani Dumlupınar faciasının 61. yıl dönümünde yayınlandı.

Aşağıdan seyredebilirsiniz.

Sevgiler

Youtube

Alternatif site: Netd.com
http://www.netd.com/muzik/yerli/sirmali/sirmali-genclik-ruyasi/ah-bir-atas-ver

Son düzenleme:
Selamlar,

çıkan sorun Türkünün telifiyle ilgili değil ancak bizim yaptığımız düzenlemenin yayın haklarının artık DoğanTV de bulunmasından kaynaklı. Birçok firmanın çalıştığı NetD firması hariç hiçbir dijital yayın organının klipleri yayınlama yetkisi yok artık. Bu yüzden youtube farklı bir kanalda tespit edebildiği zaman bunların kaldırılmasını sağlıyor.

Çok güzel olmuş tebrikler. İlk kez yurt dışında da iş yapabilirmiş geldi yurdumdan çıkan bir iş bana. Düzenleme akıl dolu, sound süper, gidişat tahmin edilebilir gibi değil. Yolunuz açık olsun.

Selamlar,

çıkan sorun Türkünün telifiyle ilgili değil ancak bizim yaptığımız düzenlemenin yayın haklarının artık DoğanTV de bulunmasından kaynaklı. Birçok firmanın çalıştığı NetD firması hariç hiçbir dijital yayın organının klipleri yayınlama yetkisi yok artık. Bu yüzden youtube farklı bir kanalda tespit edebildiği zaman bunların kaldırılmasını sağlıyor.

Ah anladım, sizin imzaladığınız bir şeyden kaynaklanıyor yani. Büyük problem değil o zaman. Ellerinize sağlık, başka çalışmalarınızı izliyor olacağım.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Aslında bizim imzaladığımız da bir durum değil. Bizim plak şirketimiz ve bir çok plak şirketleri dijital yayın haklarını Doğan müziğe devrettiler. Bildiğim kadarıyla da youtube kanalı yurtdışı şirketlere ödeme yapıp, ülkemizdeki şirketlere ödeme yapmadığı için bu şekilde bir yaptırıma gidiliyor.

Geri