Slayer

'Yabancı Rock Grupları & Sanatçıları' forumunda illnino tarafından 4 Nisan 2014 tarihinde açılan konu

 1. Kaybolan başlıkları diriltme servisi olarak ilk başta en sevdiği gruplardan Slayer ile başlıyorum. Muhabbeti bu başlıktan.
   

 2. Yeni single çıkmış şuan dinliyorum bende.
   
 3. Evet fena degil.
   
 4.  
  J-P bunu beğendi.
 5. Kerry....
   
 6. Atrocity Vendor, Implode ve Stillness albümde değişik halde olacak diyor, bence super haber.
   
 7. J-P

  J-P

  Implode çok iyi ben bayıldım
   
 8. Bende onu sevmiştim son parçaya ısınamadım hiç.
   
 9. Ikisi de iyi de, sanki uzerlerinde ugrasilsa daha iyi olur diye dusunmustum ben. O yuzden merakla bekliyorum simdi.
   
 10.  
  dream ve J-P bunu beğendi.
 11. Bende görür görmez bunu paylaşmak için foruma yöneldim.Şarkının bıraktığı ilk itibar diğer önceki ikisinden daha iyi gibi.Dur bakalım dinleye dinleye bakacağız :)
   
 12. J-P

  J-P

  Süper olmuş yahu çok beğendim gary holt'un katkıları seziliyor sanki
  zaten 2 tane solo gömmüş en şeytanisinden
   
  inhumanform bunu beğendi.
 13. Gary Holt'un sololarına ben de şaşırtıcı derecede bayıldım gerçekten başarılı olmuş.
   
  inhumanform, Slaytanic ve J-P bunu beğendi.
 14. Kerry hibinesi yazıp çalmasında,hasan cihat örter gelsin çalsın razıyım.Gary Holt'tan hicaz kaçkını yanık melodiler bekliyorum iyi oldu gruba dahil olması. Son olarak en önemliside Exodus araya gitmedi.
   
  Son düzenleme: 20 Haziran 2015
  inhumanform bunu beğendi.
 15. J-P

  J-P

 16. Abi Repentless'ı ben hiç beğenmedim. Jeff Hanneman ve Dave Lombardo'suz Slayer'ın hiç bi tadı tuzu yok. Çok banal ruhsuz tek düze bir sound. Gerçi bu tekdüzeleşme Slayer'da 10-15 yıldır var ama bir World Painted Blood ya da Christ Illusion'da iyi albümlerdi hani. En azından sıkmıyordu. Bu olmamış. Gerçi onlarda bu durumdan şikayetçi değil ossursalar milyonlar kere dinleyebilecek bir hayran kitlesi var adamlarda.
   
 17. Slayer tanım: Raining Blood ve Repentless gibi müzikal olarak şahane parçalara yapılan vokallerle gözümden düşen grup.
   
 18. Bu konuda sana hiç katılamayacağım Hamza. Bence Slayer'i Slayer yapan en başta Kerry King değil, Jeff Hanneman değil, Slayer'in genel müzik felsefesi ve bunu tamamlayan Tom Araya'nın vokalleridir. Ki bana kalırsa felesefesi 'çok kısaca' çok agresif, hızlı ve güçlü müzik yapmaktır, Tom ise şu yaşında bile bence gördüğüm brutal söylemeyen en agresif vokallerden biri kendi adıma konuşacak olursam. Hepsi kendi fikrim tabi, aksini düşünenler olabilir :)
   
  HmzGkgz ve devastator bunu beğendi.
 19. Hocam eyvallah. Tom Araya metal camiasında 'baba' olarak anılan bir adam. Ve kesinlikle çok agresif. Zaten benim hoşlanmadığım da bu. Çok aşırı agresif. :) Slayer'in müzikaline kesinlikle laf yok fakat o kadar da aşırı sert vokal yapacaksan ya Brutal yapacaksın ya da biraz yumuşatarak sesinin anlaşabilmesini sağlayacaksın. Adamın sadece f... dediğini duyabiliyorum. :)
   
  erenkavukcu bunu beğendi.
 20. Brutal vokali birkaç istisna dışında seviyor olsam belki ben de Slayer müziğine brutal vokal bekleyebilirdim. Beklentine çok şaşırmadım sevenine brutal gidebilir galiba :)
   
  HmzGkgz bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş