Kirk RİFF Ögretiyo..........

sonco demiş ki:
birisi gitar çalmayı öğretsin artık şu adama :) kafa ütülemekten bıkmadı hala :)

kirk hammett'ı beğenmem.övmem de hiç.ama bu dedikleriniz de fazla.senden daha iyi gitar çalıyordur çok büyük ihtimalle.yani böyle birşey demeye hakkın yok.

bu adam 80'lerde iyiydi ve hızlı da denilebilecek biimde çalıyordu güzel şeyler.ama bu kadar zamanda kendini hiç geliştirmedi.ekonomik şartlarının da içerisinde tembellik etti wah pedalına güvendi.ama bu kadar hakareti haketmiyor.metallica denilen grupta hala "gitar solosu olmalı" diyen tek kişi bu adam.bir gitar dergisine normal bir demonstration videosu vermiş bunda da abartılacak birşey yok.bu tarz videoların hangisi çok öğretici ki zaten?promosyon amacıyla yapılan birşey bu.zaten amaç öğretmen değil reklam yapmak.

önüne gelen "kirk kötü iğrenç ay ben daha iyi çalarım" modunda.tamam çok iyi çalarsınız belki ama iyi gitarist olmak için iyi adam olmak lazım yi çalmanın yanında....

Kim ne derse desin ben de metallica manyağı değilim ama sonuçta dünyaya damgasını vurmuş büyük bir grup. Elemanlarına da kendisine de saygı göstermek lazım...

sonco demiş ki:
birisi gitar çalmayı öğretsin artık şu adama :) kafa ütülemekten bıkmadı hala :)

video belki gitara yeni başlayan metallica hayranları için yararlı olabilir .ayrıca bu video metallica fanlarının hoşuna gitmiştir buyuk bi ihtimalle o yuzden bu videonun neden hazırlandığını yargılamak (bence) yanlış.sonuçta bi amaca ulaşmıştır eminim

gelelim kirk hammett geyiğine...

eet belki adam teknik olarak kendini pek geliştirmemiş.onunla aynı kulvarda olan gitaristlere göre çok zayıf kalmış olsada adam gerçekten çok guzel sololar yazmıştır .metallica şarkılarındaki duyguları sololarıyla hat safhaya ulaştırmıştır o yuzden bu adama saygı duymak gerekir
unutmayın çalışarak malmsteen olabilirsiniz ama bi kirk hammett olamazsınız ;)

sonco demiş ki:

hahha ben sana diicek bişey bulamıyorum. saçmalamanın ötesi bişey bu:D
o zaman ben james'le konuşimde seni alsınlar gruba. senin ne başarın var şu dünyada yaptığın en önemli şey ne?
çalınanların aynısını çalmak diil 16 yaşında bebelerde metallica çalabiliyor. hiç kirk hammetin başka çalışmalarında haberin varmı da atıyon?

gry666 benim bildiğim joe satriani'den dersler almış.hobi olarak bluesla ilgilendiğini biliyom ve eski bassçı jason'la bu konuda çalışmalar yapıyomuş.adam iyi gitaristtir ama nedendir bilmem herkes çamur atar kirk'e.ben beğenirim kirk hammett'ı.

bu arada videoyu indirdim ama "flv" uzantılı.winamp ve media player açmadı?neyle açabilirim arkadaşlar...

Flash'la ama hangi versiyon bilmiyorum.. Paralı versiyon olabilir.. Ben de açamadım ordan biliyorum :LOL:

Evet Steve Vai de almış Joe Satriani'den ders ben de almak istiyorum :D

Geri