Araç Için Multimedia Ve Navigasyon Cihazı Önerisi

'Forum Meydanı' forumunda insanatomystic tarafından 7 Nisan 2014 tarihinde açılan konu

1. Selamlar herkese...

2006 model Hyundai Elantra arabam için şimdiki normal teybinin olduğu yere böyle geniş ekranlı, film izlenebilecek, navigasyonu olan, bluetooth ile telefonuma bağlayabileceğim, usb ve sdkart takabileceğim bir cihaz arıyorum.

Açıkçası konu hakkında çok fazla bilgi sahibi değilim. Aracımda normal boyutlarda bir teyp var. Bir de bu teybin altında bir boşluk var teybin boyutu kadar. ve onun altında da klima. Fotoğrafta görüldüğü gibi;

Ben buraya nasıl bir multimedya cihazı yerleştirebilirim?

2 tip cihaz var. Biri şu şekilde olanlar;

Diğeri de şu şekilde olanlar;

İlk fotoğraftaki sanırım aracıma monte etmek zor olmaz. Çünkü kapalı boyutu normal bir teyp kadar. Açıldığı zaman içinden bir dokunmatik monitör çıkıyor. Ancak bu sefer de fanı, saati dörtlü ikaz butonunu vs. kapatıyor. Ve sanki sürekli sallanacak gibi bir izlenim veriyor.

2. fotoğraftaki ürünü aracımdaki teyp ve altındaki boşluğa monte edebilir miyim? Teybin çıkarılması ile alttaki boşlukla birlikte açılacak alan böyle bir multimedya cihazının montajı için yeterli olur mu?

2. fotoğraftaki cihaz benim için mümkün görünmüyor ise ilk fotoğraftaki modeldeki cihazlardan hangisini önerirsiniz?

2. fotoğraftaki cihazı aracıma monte edebiliyorsam bu modeldeki hangi cihazı önerirsiniz?

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim...

İyi günler dilerim...

Bu Sayfayı Paylaş