Amfi Kararı Için Yardım

B
#1
arkadaşlar bende bir telecaster var kuzenimindi bana verdi artık onla çalacağım bide amfi almaya karar verdim yeni.evde çalacağım için sesin aşırı çıkmaması lazım evdekileri rahatsız etmeme nediyle,watt killer de alacağım .

peavey i çok met etti arkdaşlar.herkes ayrıca denede al diyorda,tele yi yeni kullanıyorum zaten ama denesem bile o anlık sese aldanmam çok yüksek ihtimal.o yüzden bilen insanlara sizlere sormak istedim.

burada link veriyorum ama serrbest mi değilmi bilmiyorum kusura bakmayın

peavey delta blues 115 tube ( http://www.pennamuzik.com/peavey-delta-blues-115-tube-gitar-amfisi-urun8695.html )
peavey classic 30/112 tube ( http://www.pennamuzik.com/peavey-classic-30-112-tube-gitar-amfisi-urun8696.html )
fender blues j. III ( http://www.pennamuzik.com/fender-hot-rod-iii-blues-junior-fsr-gitar-amfi-urun9786.html )
fender hot rod deluxe III ( http://www.pennamuzik.com/fender-hot-rod-deluxe-iii-gitar-amfisi-urun4805.html )

bunları çok önerdiler arkadaşlar bende biraz araştırdım ama dediğim gibi pek anlayamıyorum.bunlardan hangisini ve neden almalıyım ?
ayrıca başka önerilerinizede açığım.fiyat olarak 3-5 bine kadar yeterli olur diye düşünüyorum. şuanlık evde çaldığım için ev amfisinede çok fazla para vermek istemem.

şimdiden teşekkürler.
 
#2
Tarzı belirtmemişsiniz, 5bin lira civarı verilecekse suhr badger a bakılabilir ek olarak, blues junior ve hot rod deluxe de iyi amfilerdir.
 
#3
Tarzını bilmemekle sadece ev için ise Hot Rod Deluxe ü eleyebilirsin. Listende BJ var. Ev için BJ hayli hayli yeter. Ama sahnede düşünüyorum bateri yanında sorun olmasın dersen o zaman Deluxe ekle. Sonuçta ikisinide evde açamassın.
 

Üst