Hangi akustik/klasik gitarı alsam? Yeni başlayanlar için tavsiye başlığı

Konuyu hortlatayim arkadaşlar :D ben de elektro akustik arayisi icindeyim. Epiphone nun bir modelini begendim(video dan dinleyerek) Masterbilt DR-500MCE modelin ismi. Epiphone nun akustikleri hakkinda tecrubeniz var mi, onerir misiniz?

tam emin degilim ama cg 20 gibi bir model vardı cg olmasada 20sinden olduguna eminim 290 300 tl gibi bir fiyatı var içinde entonasyon demiri var ve sap atmasına karşı sorun yaşamassın düzeltilebiliyor telleride yüksek gelirse bir luthierlik işi var 800 900 tl lik gitarlara taş çıkartan bir gitar

tam emin degilim ama cg 20 gibi bir model vardı cg olmasada 20sinden olduguna eminim 290 300 tl gibi bir fiyatı var içinde entonasyon demiri var ve sap atmasına karşı sorun yaşamassın düzeltilebiliyor telleride yüksek gelirse bir luthierlik işi var 800 900 tl lik gitarlara taş çıkartan bir gitar
yarın değerlendiricme teşekkürler yorum için başka önerileriniz varsa paylaşırsanız sevinirim :)

Klasik parça olarak ne çalıcaksınız ?

Ben asturias , recuerdos de la alhambra yada el ultimo tremolo öneririm tremolo olarak pami değilde piami olarak flamenko tremolo sistemiyle çalarsanız daha duygulu olucaktır parça
parça olarka bach bouree düşünüyorum onun dışında hocayla seçicez parça asturias biraz kasar süre kısa onun için nüanslar önemli sonuçta

cordoba nın yüksek modelleri çok iyi gitarlardır ama alt modelleri hakkında pek bir bilgim yok malesef birde denemeden gitar almanızı tavsiye etmem kesinlikle

Geri