Düş Macunu (Grunge/Saykodelik/Alternatif)- İstanbul

18 Ağustos cuma günü bekleriz arkadaşlar... Başarılar

alteernativedays3k.jpg

ergin anlayamadım tepkini ama ben iyi şeyler düşünüyorum sen ve grubunla ilgili. tepkini gercekten anlayamadım. kimseye para vermedik (ki bu işler yarışmalarda böyle yurumuyo) tvye cıkan gruplar random olarak secildi bildigim tek şey bu.. oncelikli olarak istanbullu gruplar secildi cekimler için o sebeple yani. neyse ayıbımız olduysa size karşı affola ne diyeyim :)

vintageblues demiş ki:
ergin anlayamadım tepkini ama ben iyi şeyler düşünüyorum sen ve grubunla ilgili. tepkini gercekten anlayamadım. kimseye para vermemize gerek yoktu tvye cıkan gruplar random olarak secildi bildigim tek şey bu.. oncelikli olarak istanbullu gruplar secildi cekimler için o sebeple yani. neyse ayıbımız olduysa size karşı affola ne diyeyim :)

Eyw..

bu tarz msjlara devam ediceksen özel msj sistemini kullanmanda israrciyim. muzikle ilgili yorumun olmayan msjlarını da silmeni rica ediyorum ergin. gereksiz tartısmaların mekanı değil burası.

Arkadaşlar selamlar henüz tanışamadık sizlerle o da olur bigün ;)
ben "Yada" nın gitaristi onur şarkınızı beğendim baya umarım şu züpersavnd da da bişeyler başarabilirsiniz . Size b.k atmaya çalışan arkadaşı da kınıyorum buradan... bi kuyruk acısı var heralde kendisinin :?: neyse başarılar...

onur_yoruk demiş ki:
ben "Yada" nın gitaristi onur şarkınızı beğendim baya umarım şu züpersavnd da da bişeyler başarabilirsiniz . Size b.k atmaya çalışan arkadaşı da kınıyorum buradan... bi kuyruk acısı var heralde kendisinin :?: neyse başarılar...

Yazmıcam diye zor tuttum kendimi... Kardeş bu görev sanamı düştü söylesene .. isteyene iyi görevler veririm bilirler hadi eyw. şimdi

erginn ile sorunu hallettik onur teşekkürler yine de ilgin için. bu konunun daha fazla devam etmesine luzüm yok ortada bir sorun kalmadı. yada süper grup bu arada biz de size hastayız ehe :)

onur_yoruk demiş ki:

yada'yı nedense çok sevdim... baya dinledim diyebilirm sizede başarılar inşallah yakın bir zamanda tanışırız... şarkınızda dediğiniz gibi "böyle kalsın" :)

Selam...

Ben Yada'dan İlker(davul), elinize sağlık arkadaşlar şarkı oldukça hoş olmuş. Başarılarınızın devamını dilerim.

Türkiye'de müziğin daha iyi seviyelere gelmesi için elele verelim...

ohh bee sonunda sizi buldum düş macunu size hastayım dream de her çıktıgınızda izliyorum vokla aşıkım özellikle kırık kalpler çekiyor canım yani belki de şarkınızı çok sewiyorum :D

şarkılarınız bnce güzel, dream'de çıkmanız da baya güzel bi fırsat olmuş..
ayrıca taa ortaokuldan tanıdığım can'ı televizyonda görmek cidden acayip bi şok oldu, görmeyeli baya oldu, özlemişim:)
iyi şanslar,umarım grubunuz için herşey çok iyi olur..

Geri