Hypnoz

Merhaba arkadaşlar HYPNOZ Yakında sizlerle
2005 yılını konserler ve stüdyo kayıtlarına ayıran HYPNOZ 16 Mayıs 2005'te Şen Şak Rock adlı organizyonda ve birçok üniversite klüblerinin gecelerinde konserler yaptı. Üniversite şenliklerinde Manga ile birlikte sahne alan dörtlü 1 Ağustos 2005 tarihi itibariyle İzmir'de Groover Müziğin Stüdyosunda kayıta girmiştir. Grup beş parçayı demo olarak kayıt ettikten sonra beklendiği üzere İstanbul'un yolunu tutmuş ve aylardır beklenen buluşmayı gerçekleştirmiştir. Yaptığı görüşmeler sonucu Grup artık stüdyo çalışmalarına On Air plak şirketinde devam edecektir....
Demoları indirmek için....aşağıdaki adrese bi göz atın...
Haydi bu güçlü grubu sizde dinleyin...

www.hypnoz.tr.gs

slllllm ben onları ocaklar beach club'ta dinleme fırsatı bulan gamze.ablamla oraya ilk gittiğimde şaşırmıştım çünkü bulundukları yere göre fazlalardı.süper bir grup kesinlikle ve hepinizin dinlemesini tavsiye ederim ;)

iiiiiihhhhh dıgıdık dıgıdık dıgıdık!!!!
hypnoz grubu çok ii bi grup..
yerinde duramaz,konuşurken keskin kol hareketleriyle insanın dikkatini dağıtır yaptığı şerefsiz şeref espirileriyle ağlatır. Ayrıca athırsızlarını 1.5 metreden mavi ışık altında tanır,süperdir
davulun kralı uğur....

birbirine yakın gözleriyle ve sahnedeki masum halleriyle insana ayrıbir seyir zevki veren arkadaş..... masum fahişeyi yaratan insan..... grubun saygılı kişisi.... sözünü bölerim "pardon sözünü böldüm" der bana.....hakkında daha çok anlatılacak şeyvar ama boşverinnn!.....ayrıca kızların göz bebeği Anıl

çok tanışamadığımız elektrocu can

ve can insan sohbet insan... o da yerinde duramaz....özellikle kondol üstünde ,en ucunda,ayaktaki o titreyişleriyle hayata karşı acaba hep boyle umursamazmı ve güçlümü dedirten ama yarın yok şarkısını dinleyince bi okadarda kırılgan ve umursar olduğunu hissettiğiniz can insan ferhat

Veee Veee ben yeni yetme arlanmaz uslanmaz bir at hırsızı
kızların göz bebeklerine inen cani
ve bu grubu dinleyerek kendinden geçen Bahadır!!!!!!!!!!

Ya görüntülenme sayısı bu kadar fazla olupta niye kimse bişey yazmıo anlamıyorum.
Arkadaşlar bu grup hakkında yorumlarınızı bekliyorum...........

ya ben onları özledim ya allah kahretsin tatil bitti param olsa yine gidicem dinlemeye bahadır yarın yok ki gelecek nerde

ah para ah diyorum sadece.....

Aslına bakarsan yarın yok şarkısında hayata tutunma sancıları çok ii bişekilde hissediliyor, hayatı ve yarını bu kadar önemsemeyen ve onun hakkında kafa yormayan bi insan bu şarkıyı yazamaz, yazsa bile bukadar iyi söyleyemez...

Yarın var yoksa bile yarınla ilgili umutlarımız var.....

slm.Hypnoz grubunu canlı dinleme fırsatı bulanlardan biriyim.tatilimi eğlenceli kılan tek şeydi onları dinlemek.Yorumları güzel ses güzel iyi müzik yapıyorlar e daha ne olucak.

''Önüne bak sen hiç durma benliğinle yaşamaya onlar dışardan vurdukça kırmızı beyaz kalmaya...''

''belki hiç yaşamazdım bu hayat benim olsaydı belki hep çocuk kalırdım bir kere sorsalardı yarın yok...''

çok başarılı bir grup dinlemenizi tavsiye ediyorum arkadaşlar seviceğinizden eminim.
zerrin

tabiii ki.... benim kendimi bulmamda rol oynayan kişisin.... bunca yıl düşünüodum neyim die ama sen bi kelimenle işi bitirdin "athırsızı"....

Selam ben HiPnO :D eheh grubun ismi hoşuma gitti bir şarkı indiriyimde dinleyim dedim...

Kaçak isimli parçayı dinledim :) nedeni meçhul... :p

basslar hoşuma gitti... Sanki gitarın tonu daha güzel olabilirdi ve sesi de biraz daha açık olabilirdi... Vokallerde fena değil...

Başarılar arkadaşlar... KaçaK ve Hipno sizlerle :D

Hypnoz'u canlı izleyebilme gibi bi fırsat elime geçti bu yaz.. Gerçekten çok eğlendik onlarla.. Beni sesim kısık olarak aralarına aldılar, baterinin zillerini bilem topladım!!!!! :D onlar beni superman olarak bağırlarına bastılar, kimi zaman da Abdurrahman Abla :) Her ne kadar soad'dan pek hoşlanmasalar da isteğimizi hiç bi zaman geri çevirmediler.. Seneye tekrar buluşma dileklerimizleeeeeeeeee :):):)

Merhaba Arkadaşlar

Hepinize gösterdiğiniz ilgiden dolay çok teşekkür ederiz.Desteğinizi esirgemediğiniz içinde ayrıca binlerce kez teşekkürler. Şunu bilmenizi isteriz ki yapmış ve yapacak olduğunuz iyi yada kötü yorumlar bizim için gerçekten çok önemli. Bu yüzden emin olun ki bütün yorumlarınızı göz önünde tutarak ileride izleyeceğimiz yolu çiziyoruz...

Hypnoz grubu olarak şunları söylebiliriz gerçekten Ocaklar'da BEACH BAR'da çok eğlenceli vakit geçirdik.Müziğimizi yapmak bizim için çok mutlu edici bi unsur fakat yaptığımız müziğin sizler tarafından dinlenmesi daha da mutlu edici bi unsur. Ayrıca çok güzel arkadaşlıklar edindik.Bu kadar sıcak ve hoş bir ortamda çalmak bizim için çok güzeldi. Buradan öncelikle bağları koparmayıp sitemizi ziyaret eden ve hoş yorumlarıyla katkı sağlayan değerli arkadaşlarımız Bahadır ve Gamze'ye selamlarımızı yolluyoruz.. :D
Şunu unutmayın sizler oldukça bizde olacağız hepiniz çok seviyoruz.Bizden ayrılmayın....

FERHAT

Hypnoz Kasım ayında düzenlenecek Darkfest adlı ornizasyonun 2.adımında Trabzon'da seyircileri ile buluşacak.Ardından Şubat ayında İstanbul'da Taksim'de bir konser daha yapacak... Tarihler kesin belli olmadığı için yazamıyoruz.Ama en kısa zamanda sitemiz yenilecektirrrr.

www.hypnoz.tr.gs

Geri