Amoria

G

Guest

AMORİA

Grup 2005 yilinda Adanada ismail tarafindan kuruldu.Daha sonra davulda Ali'nin gruba katilmasiyla birlikte grup yavas yavas beste calismlarina basladi.Vokal bulana kadar Ali hem davul çalip hem vokal yapti.Sonra vokal arayislarina baslandi ve Caner gruba dahil oldu.Canerin gruba dahil olmasi ve brutal,scream vokalin yanında opera tarzı vokal yapabilmesi ile de besteler güzel bir hal almaya başladı.Gruba yan flütü ile dahil olan Sema da daha sonra çesitli nedenlerden dolayi gruptan ayrildi.Basta Ata,klavyede Okan,Kemanda Özerin ve son olarak vokalde Özge'nin gruba katilmasiyla birlikte grup su anki kadrosuna ulasti.Şimdilik Pick Up Bar da ve Çukurova Üniversitesi Bahar Şenliklerinde sahne alan Amoria beste çalışmalarına ve konserlere devam etmektedir...

Gitar:İsmail
Vokal:Caner
Vokal:Özge
Davul:Ali
Keman:Özer
Bas:Ata
Klavye:Okan

Tür: Gothic Metal, Black Metal, Doom Metal
Kuruluş yılı: 2005

http://www.amoria.rockmekan.com

602_1149408912.jpg

şarkı

toz duman adlı şarkınızı dinledim, bence gayet hoş, vokal iyi, enstrumanların kullanımı yerinde, özellikle o şarkının nakaratını beğendim. bence buraya bir kayıt linki koyup herkese açmalısınız şarkılarınızı.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Toz Duman adlı parçamız yok bu Grupta sen yanlış grupla karıştırmışsın sanırım Herneyse İsteklerinizi ve görüşlerinizi http://amoria.rockmekan.com'dan bizlere iletebilirsiniz desteklerinizi bekliyoruz saygılar tskler şimdiden.. Demoları ordan dinliyebilirsiniz!Ayrıca Gruba Soprano Vokal aranmakta eğer warsa Soprano bizimle mutlaka iletişime geçilsin [email protected]

"Amoria" şarkısını tesadüfen bi siteden bulup indirdiğim ve ilk dinlediğimde çok beğendiğim,öldüğüm bittiğim ve TÜRK olduklarını öğrendiğimde çok şaşırdığım helal olsun dediğim her gün dinlediğim bir grup..Bu başlığı açmayı düşünüyordum iyi ki arama yapmışım heheh :) Başarılar çok iyisiniz..Albüm bekliyoruz ..

Selamlar dostlar .. Adanadaki performansınız gerçekten güzeldi ..Bestenizi dinlerken gerçekten tüylerim diken diken oldu ..
Başarılarınızın devamını dileriz ...

Saygılar ..

Grubunuzun adı Almora'ya benziyor=) ya ben baya merak ettim şarkılarınızı falan böyle bir heycanla linke tıkladım da.. açılmadı :S :D

selam gitarist arkadaşla önceden karşılaşmıştık ankarada adanada da aynı organizasyon gayet hoş bi tesadüf oldu...güzel grubunuz başarılarınızın devamını dilerim ..yeniden aynı organizasyonda yer almak isteriz ileride ..saygılar..

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar geçte olsa bi cwp atıyorum buraya kusura bakmayn :) Yorumlarınız için çok saolun Elimizden geldiğince bestelerimizi kaliteli yapmaya çalışıyoruz Grubumuzun adı Sadece Almora'yı andırıyor o tür bi yaknlığı war bşka bi yakınlığı yok.._YeNeR_ arkadaş bizde yeniden aynı organizasyonda yer almak isteriz sizinle burda yada başka bi şehirde :) Bu arada Yeni Bir Demo Daha Geliyor Yakında onunda linkini koyucam Ayrıca Amoria Parçasının Linki Arızalı onu Halledip iletişime geçiricez Saolun Tekrar herşey için :)

war gelicek yakında oda kaydını bitirdik düzenlemeleri yapılıyor şu an en geç nisan ayına kadar koyarız onuda

Ankara'ya gelmeyi düşünüyoruz Ankara Üniversitesi Bahar Şenliklerine Gelme olasılığı war olursa öyle bişey burdan haber weririz gelirsin : D

Geri