Jose Feliciano Öldü...

'Yabancı Rock Grupları & Sanatçıları' forumunda barrios tarafından 18 Nisan 2014 tarihinde açılan konu

 1. Feliciano herhalde dinlediğim ilk görme engelli gitarist idi. Sesi de müthişti adamın, ama gitar çalışı gerçekten çok özeldi. Olağanüstü bir kulağı vardı doğal olarak, üstün yetenekli bir müzisyendi. Elektro gitar almaya parası yetmediği için akustik ile rock'n roll çalmayı öğrendiğini söylemişti bir röportajında.
  Talihsiz bir kaza sonucu öldüğünü öğrendim bugün.
  Yorumcu kimliği ön plana çıkmış bir adamdı Feliciano (ama şarkı da yazardı...) Çok güzel söylediği şarkılar vardır, ama özellikle aşağıdaki şarkıyı başka hiç kimsenin onun gibi söyleyebileceğini sanmıyorum.
  EDIT: Ölen Jose Feliciano salsacı olanmış. Adnı hiç duymamıştım:) Şimdi sevindim diyeceğim, ama ayıp olacak tabii...
   
  Son düzenleme: 18 Nisan 2014
 2. Gerçekten çok üzüldüm...Çok sevdiğim keyifle yıllardır dinlediğim şahsına munhasir büyük üstad..Ruhu vardı...Huzur içinde yatsın...Evde hala plakları var...
   
 3. Yazık olmuş severdim ve çok dinlerdim zamanında ,benimde ilk çaldığım jose feliciano parçası rain idi bende çok özel anıları olan bir parçaydı .
   
  andysat bunu beğendi.
 4. Yanlış anons beyler dağılabiliriz :D
   
 5. Hadi canım ??? Ciddi misin ? Off, ben neyse de, basın da atladı habere yav:) Ben gazeteden okudum bugün:)
   
 6. Diğer sanatçıyada huzur dilerim.. Ama Jose için sevindim ohhh dedim...Eski plaklarından dinlediğim ve gerçekten tarzını ve sesini sevdiğim birisi..Haberi duyduğumdan beri dinliyordum :)
   

Bu Sayfayı Paylaş