Kıbrıstan Müzik Aleti Getirtmek

Arkadaşlar yakında kıbrıstan kuzenim gelecek , bir isteğin var mı diye soruyor benim de aklıma hemen gitar ile ilgili parçalar geldi tabi.. Sizce kıbrısta içki fiyatlarının ucuz olduğu gibi böyle bazı gitar parçalarının pedalların ucuz olma ihtimali de var mıdır..? Hiçbir fikrim yok bu konuda ,bilgili arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim.. :)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
absolut votka getirtiyorum zaten.Yukaridaki arkadasin fender amfiyi kıbrıstan ucuza aldığını hatırlıyorum , ondan bende bir sorrayım dedim..

Örneğin ts9 ,morley wah yada mxr double shot gibi pedallar orada ucuzsa getirtebilirim gt-8 in yanına.. :D

dostum kıbrısta daha pahallı olduğu kesin bizzat buna şahit oldum elektronik tüm gereçler türkiyeden cok daha pahallı içkinin sigaranın ucuz olduğu doğrudur.ama tabi bizim işimize pek yaramaz bunlar :LOL:

ilteris demiş ki:
Ucuza içki sigara getirip burda karla satıp o kar ile burdan müzik aleti alabilirsin :D
evet doğru bi yöntem ama sistem yanlış :!: çünkü sigara va içkininde belli bir sınırı varazami 2-3 şişe wisk 3-5 karton sigaragetire biliyorsun :!: onun için dediğin bu şeyi yapamayız dostum :LOL: estürmanları burda almak zorundayız yine.daha parlak bir fikri olan :idea:

valla o kar olayi superde ancak dedigin vatadas kompil ailesiyle falan gelirse mumkundur o paraya muzik aleti alman bide sozkonusu sahsin kendisi icin icki sigara vs. almamasi gerek...
elektronik vs kibrista daha pahali diye biliyorum ben de

Daha pahalı kesinlikle benimde arkadaşlar var teli açtırıp sordurdum elektronik alet pahalı diyorlar Gelen ürünler zaten Türkiye üzerinden geliyor başka nasıl gelicek Ülkeyi tanımıyo adamlar ancak içki sigar gelir.

LuciferioN demiş ki:
Arkadaşlar yakında kıbrıstan kuzenim gelecek , bir isteğin var mı diye soruyor benim de aklıma hemen gitar ile ilgili parçalar geldi tabi.. Sizce kıbrısta içki fiyatlarının ucuz olduğu gibi böyle bazı gitar parçalarının pedalların ucuz olma ihtimali de var mıdır..? Hiçbir fikrim yok bu konuda ,bilgili arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim.. :)

ben şimdi yırtık dondan çıkar gibi çıkmayayom ama neden bize soruyoırsun ki kuzenin kıbrıstaysa ona sorsan"kuzen oarada alet fiyatları nasıl,ucuzsa biz türkrock ailesi olarak herkese birşeyler almayı plalıyoruz" :p gibi,mantıklı olan bu değilmi zaten kıbrıstaymış neden bize sorulur?tahmin yapalım diyemi?anlamam :roll: :ıslık

delidehset2000 demiş ki:
abi niye bilmeden konusup mılletı yanıltıyosunuz anlamıyorum ya yalan mı solıcez fender fm 212 480 milyona aldı abimler bakın turkıyede ne alıyosunu o fıyata http://www.mydukkan.com/urunler_detay.asp?id=214&gid=88 marshall mg50dfx fıyatına mg100dfx alıyorsun ayrıca geçen abim söyledi oturdum agladım resmen geçen sene adam jcm800 +kabini 300 mılyona satmış naabalım bi sene sonra haberımız oldu ama

Neeee 300 milyon mu? Kolonya getirin çabuk fenalaştım. O ne abi ya süper 8O [/b]

hocam burdakileri alayı kolpa ben bizzat denedim hiçbirine kuruş vermeyhin.zaten gitarlar o kadar eski ki yeni mal gelmiyor buraya ne sap kalmıştır nlarda ne floyd rose.abi kıbrıs mı??????3 kere düşünün..kaçın abi kaçın..git endonezyadan al...

ehhehe şu imzadaki rg yi ben kıbrıstan aldım bu kadar saglam gitar olamaz ya ama yinede şans işi arada rr fln geliyomuş ayrıca JACKSON da getiriıyorlar.burda ben haklı çıkmaya çalışmıyorum orda gerçekten ucuz bulabilecegin parçalar var bir televizyon bir bilgisayar 2 katı fiyatına.benim demek istedigim şey burda çogumuzun muhteşem bi geliri yok yani 100 mılyon çepte kalsa kaar kardır.benim abım okuyo kıbrısta yeni parça fln düştügünde fln ariyo sürekli isterseniz ben haber aldıgımda yazıyım bu başlıga ama kışın okullar açıldıgında yapabilirim :D

Aslında herkes biraz haklı çünküü ucuz olanda war pahalı olanda war normalde mağzalarda daha pahalı çünkü türkiyeden gelioo vergi alınıyor bende davul alıcaktım ama durum böyle olunca alamadım ama rum tarafından gelirse durum değişiyor yarı yarıya bile bulabilirsin tabi böyle bi durumun denk gelmesi içinde baya bi tanıdığının olması gerekioo ki ben daha bu ballı durumu kendim bile ayarlıyamadım :-((

Geri