Ankara'da Ikinci El Bırakılacak Dükkan

#1
İyi forumlar arkadaşlar.
Uzun zamandır ilanı açık olan bir prosesörüm var. Forumda hala satışta. Şimdiye kadar birçok ürünümü forumlarda sattım ama bunda ne varsa satamıyorum bir türlü. :D
Sorum: Ankara'da aleti ikinci el için bırakabileceğim -özellikle tecrübe ettiğiniz- bir dükkan var mı? Planet Müzik facialarından sonra buralarda hiç girmedim o işlere. Burada olmazsa İstanbul'daki Makina Müzik'le irtibata geçmeyi düşünüyorum.
Şimdiden teşekkürler. :)
 
#2
Hatay sokakta layla müzik var, benim ac-2 pedalım orada şuan, daha önce de dd-3 bırakmıştım, gayet düzgün bir dükkan, satıldığında ücreti 2 gün içinde hesabınıza yatırıyorlar, tavsiye ederim :)
 
#3
Makina müzik gayet iyidir. Hem ilgi olarak hemde tanınmışlık olarak. Bir çok kez "satılmazsa indirimli fiyatla satın" denilen aleti indirime gerek kalmadan satabilmiş bir yerdir.
 
#4
Maalesef Ankara'da arzu ettiğiniz seviyede ikinci el ekipman bırakabileceğiniz yer olmadığını düşünüyorum :( ...Ayrıca, satmaya çalıtığınız prosesör için (yanılmıyorsam HD500) belirlediğiniz fiyatın uygun olduğunu ve küçük bazı indirimlerle kısa sürede satabileceğinizi düşünüyorum/umuyorum...

Size iyi satışlar...

Sevgiler ve saygılar...
 
F

fazlasizarar

#5
Hatay sokaktaki orta dünya müzik markete bu ay 2 EQ pedal , 1 ibanez rg350dx gitarımı bıraktım ve 1 hafta sonra gitarım satıldı. Tavsiye ederim Gönül Dostları.. Takas imkanda sağlıyorlar. tşkler Middle earth e (y)
 
#6
Planet muzik facialarindan sonra orta dunya hakkindaki yoruma sasirdim acikcasi. zira hala cengiz denen sahisla iliskilerinin oldugunu dusunuyorum. Ama sevindirici bi gelisme tabiki.. :)
 

Üst