Sansür{Rock-Ankara}

grubu dinledim tanırım iyi çalıyorlar.
şöyle bir durum var repartuarınız piyasa ve arkadaş çevreniz geniş. konserleriniz eğlenceli geçiyor ama eğlence için müzik anlayışı gibi. şimdilik böyle güzel ama bir süre sonra bu sizi de sıkar sizi dinleyenleri de sıkar gibi geliyor şahsen beni sıkar :D
o yüzden kendi tarzınızı belirleyip (piyasa deil yane) o yönde çalışırsanız ilerisi için iyi olur. arkadaş, çevre gibi şeylerin yanında müzikal olarak da kendinizi geliştirin tabi yapıyosunuz da hani hatırlayın bidaha :D
sevgiler, saygılar, başarılar.

re-arranger soylediklerine katılıyorum fakat senin bizi en son dinlediginden bu yana playlist gercekten cok degisti ve piyasadan "biraz daha" uzaklastık.umarım sonunda senin ve hepimizin istedigi gibi kendi tarzını bulmus ve piyasa olmayan bir repertuvarla yolumuza devam ederiz. sevgiler :D

tipimiz budur.soldan saga deniz-umut-tayfun-caglar(yarısı) :D
sa6sx.jpg

cok yeni ama cok iyisiniz!
seyirciyi costurmasını cok iyi biliyosunuz.özelliklede bn yerimde duramıyorum sizi dinlerken:D
parca secimleriniz zaten mükemmel.
daha ne olsun!!
buarada playliste "love song" u eklerseniz cooooook mutlu olcam.
hade size kolay gelsin!;)

Cwp yazanlara tesekkurler arkadaşlar.. Bende playlist konusuna deginmek istiorum zaman geçtikçe degişiyoruz ki belli bi sound da kalmak istiyoruz. Coverlarımızı dinleyen arkadaşlarda eglence içerikli oldugunu söylüyorlar ancak zaman içinde herşey daha da oturacak umarrım .. tesekkurler Ayrıca love song u da bi konserde çalmıştık fkat şarkıda kullanılan farklı enstrumanlar war tek gitar la biraz cılız kalıyor fakat yinede 'love song' isteyen arkadaş için çalabilirz ;)

slm

slm ilk kez demodan dinledim sizi,bence süper çalıyorsunuz şarkı da güzel zaten sizde değişik bir sound getirmişsiniz.konserlerinizi de dinlemek isterim ;) başka demolarınızı da bekliyorumm :)

umutum yirim senin yanarıııım yanarım diişini :D
çok iyisnz arkadaşlar ya, ilk stüdyonuzda ne dediysem hala da öyle:) bu kadar zamanda uzun yol katedebilen çok nadir grup war we bence onlardan birisiniz.demo da süper olmş ilk olmasına raamen;umutn deişiyle köşeye bayıldıKk :D

süper olmusss!
coook begendim!
"yanlizliga sor benii!...."cok güzel söylüyosun umut!:)
ilk kayit olmasina ragmen cok güzel!!!
ama konserlerde bambaskasiniz.böyle daha bi eglenceli daha bi güzel.
diger kayitlarida dört gözle bekliyoruz.acele ederseniz cok sevinicez;)

İİlginize teşkkürler ilk kayıdımız aksaklıklar sorunlar oldu tabi (biraz da heyecan :)) bizde bekliyoruz kayılarımızı :)

cwp yazan arkadaşlara teşekkürler.. aslında 5 kayıt wardı fakat kayıtta bazı problemler oldu dolayısıyla koymak istemedik cwp yazanlara tekrar tskkurler konsrlerimize beklioruz
...

arkadaşlar burda sadece yaptığınız müziğin eleştirilmesi gerekir ve sizde buna yönelik eleştiriler yapanları dikkate alır; gereksiz yorumları sallamazsanız emin olun sizin yararınıza olur;) bu arada yeni kayıtlarınız yanında konserlerinizi de bekliyoruz haberiniz ola..=)

Geri