R.O.M.

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda lipstick_ tarafından 10 Haziran 2006 tarihinde açılan konu

1. > Subat 2006'da kurulan, su anki kadrosu:

- Murat Ozgen Ozkan / Vokal
    - Umitcan Tuncer / Gitar
    - Ortac Genc / Bas
    - Can Guler / Davul

yeni demomuz öncesi ilk sarkımızı dinleyebilceğiniz aktif sitemiz ;
    www.purevolume.com/roomofmusic
    olan ve tarzina - fazla kurcalamazsak - "Alternatif Metal" diyebilecegimiz [ R.O.M. ] adli grubumuzun sayfasina ulasmis bulunuyorsunuz. Ilginiz icin tesekkur ederiz, sevgiler & saygilar...

[​IMG] [/b]

2. ümit arkadaşımız çok şerefli bir insandır, onu iyi yerlerde görmek istiyoruz... başarılar...

3. başarılar dileriz...

Rocka

4. şarkınız dinledim :) başarılaar....

5. bugün konser falan mı var yoksa? :wink: sanırım ordayım beyler... kolay gelsin... :)

6. nerde ??

7. 10 haziran 2006 If Performance Hall - Ankara
    - Konser -
    Since Yesterday
    R.O.M.
    Giris: 7 YTL
    Saat: 14:30
    Yas siniri yoktur!

8. neese inşalla baska sefere :roll: :(

9. problem nedir ki? konser çok güzel olacak emin olabilirsin...

10. eminim cok güzel ve eglenceli olujak, ama yas sınırı olmaması :roll: neese herkese ii eglenceler ve basarılaar :)

11. sevgili muratcım artık nihayet açtınız şu forumu az kaldı ben açacaktım gerçekten çok sevdim şarkınızı pek alternatif yanlısı olmasamda neyse memleketinden kan çekiyor sanırım basarılar diliyorum arkdaslar

not alanyadan sevgilerle...bu arada hatırlıyorsan bi organizasyon için buraya gelcektiniz aha rom yoktu ama sanırım o zmanlar aha o zman şu yukarı yazan crizzy nickli arkdasımız gryllus grubu geldi ama gaza geldik güzel bi organizasyon durmumuz var gibi bir arada olmak dilegiyle...

12. başarılar dilerim arkadaşlar iyi çalışmalar...

13. ortaç arkadaşımız başarılı bir basçıdır. şarkınızı daha önce dinlemiştim gerçekten tarzınıza hitaben güzel bir şarkı. çok iyi yerlere gelebileceğinizi düşünüyorum. sevgiler saygılar...

seyfi...

14. beyler her ne kadar tarzım tutmasada kendi tarzınıza göre iyiydiniz başarılar :twisted:

15. yorumlarınız için çok teşekkur ederiz :D bugun bizi dinlemeye gelen herkese çok teşekkurler..!

16. teşşekür ediyorum seyficim seni konserde göremedim söylemiştim gel diede ama zamanın olamadı sanırım seni başka konserlermzde görmek istyoruz ve buggn bizi dinleyen bizimle gaza gelen arkadaşlara çok teşşekürlerimizi sunuyoruz

17. Since Yesterday'den R.O.M.'a selamlar ve güzel konser performansınızdan dolayı tebrikler! Umarız en kısa zamanda sizlerle tekrar aynı sayneyi paylaşırız. Bizim için de güzel bir gündü. Sevgiler!

18. dün sahnede gerçekten çok başarılı bir performans çıkardınız. eminim ilerleyen zamanla birlikte daha iyi yerlere geleceksiniz. yeni konser döneminde şuna eminim ki since yesterday ve R.O.M. daha sık biraraya gelecek. hepinize sevgiler...
    since yesterday-gitar

19. gerçekten hos bi konser oldu basta ümit kardesim olmak üzere bütün grubu tebrik eder basarilarinizin devamini dilerim...

20. Öncelikle konsere gelen ve bizi ilk konserimizde yalnız bırakmayan herkese teşekkürler...Ve tabiki Since Yesterday tayfası...Konserdeki muhteşem performansları ve konser sonrası yaşadığımız güzel gece için çok teşekkür ediyorum hepsine...Umarım tekrar aynı sahneyi paylaşıcaz...

Müzikle kalın...

Bu Sayfayı Paylaş