Yeni Fender Pedallar

'Elektro Gitar Ekipmanı' forumunda wolkN tarafından 28 Nisan 2014 tarihinde açılan konu

 1. bu sabah ankaradaki panmusic de gördüm ilginç ve sade pedallar chorus u denedim başarılı bi pedal olmuş bence diğerlerini pek denemedim ama alternatiflerin olması çok iyi olmuş deneyenler yorumlarını esirgemezse sevinirrim :D
  [​IMG]
   
 2. O nasıl görüntü öyle, tipsiz sanki Nux, Cherub pedalları. Cık olmamış.
   
 3. @AykanKK kardeş biz bu pedalları ses için kullanmıyor muyduk :) ? Not: henüz seslerini dinlemedim. (Ekleme ; Şu an dinliyorum )
   
 4. ne güldüm ya:D tipsiz pedal ha :D basılan yer plasitik zaten kasada ne idüğü belirsiz bi demirden yapılmış çok hafif ama vursan yeri kıracak sertlikte :)
   
 5. Adam haklıymış :) beğenmedim. Bir tek delay pedalı fena değil onu beğendim. Ama diğerleri pek hoşuma gitmedi. Tabiki videolardan tam olarak yorum yapmak mümkün olmaz, denemek lazım.
   
 6. Yemişim sesini zilyon tane sesi güzel var olaya sadece üstüne basmak gözüyle bakacaksak Ohooo. Mesela Gcb95 görünce pedala basasım gelmiyor ama Evh Wah görünce ver coşkuyu oluyor. Nasıl bazı gitarlar kendini çaldırıyorsa benim için de bazı pedallar öyle. Ve bunlar bence kesinlikle tipten kaybediyor :)
   
 7. Tipleri güzel olmuş olsaydı bile pedala basıldığında büyük hayalkırıklığına uğrayacaktık zaten.En azından dışardan ne idüğü belli bişey olmuş :)
   
 8. Bir kaç hafta öncesine kadar panmüzikte çalışıyordum , pedallar ilk geldiğinde deneyip kenara kaldırmıştım :D Amfi ve gitarları ne kadar düzgün olsada ses işlemcisi ..
   
 9. Bari True-bypass koysalarmış. iyi bir tarafı olurdu en azından.
   
 10. Mxr ve ehx dışında piyasada truebypass keşke olsa .
   
 11. Ekonomik pedal olarak kesinlikle mooer diyorum.
   
  MetalPose, du riechst so gut ve Tüpçü bunu beğendi.
 12. Yok mu?
   
 13. Bilinen markalar içierisinde pek fazla yok , Marshall benzer bir teknoloji kullanıyor ama farklı ,ibanezlerde yok boss larda yok en basitinden Mxr lar truebypass iken aynı markaya ait Jim dunlop wah pedallarında bile yok true by pass :)
   
 14. Xotic, Voodoo, Pigtronix vs var. MXR da TB değil diye hatırlıyorum.
   
 15. T.C'leri de unutmamak lazım.
   
 16. Doğru t.c analog üretiyordu :D yeni hatırladım
   
 17. Voodoo Lab True bypass üretmekte.
   
 18. Ben de CAE wah görsem o beyaz logolu yer kirlenir diye basmaya kıyamıyorum. Ama ver bana 535Q, Dime, Zakk, GCB95'i tepesinden inmem.
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş