P.s.c. (protect Soft Case) Izmir - Enstrümanlar Için Soft Case Üretimi

'Elektro Gitarlar' forumunda AykanKK tarafından 2 Mayıs 2014 tarihinde açılan konu

1. Arkadaşlar selamlar. Biliyorsunuz, pedalboard'lar ve çantaları hepimiz için kanayan yara niteliğinde. Özellikle board yapıp çanta yaptırmak istediğimizde ya düzgün bir yer bulamıyoruz, ya da bulduğumuzda astronomik rakamlarla karşılaşıyoruz. Bende gerek BCB60 tarzı boardların yer darlığından gerekse maliyetinden dolayı kendi board'umu yapmaya karar verdim. Pleksiglas + ahşaptan kendi board'umu ürettim fakat bu seferde çanta sorunu oldu. İzmir'de çanta diktirebileceğim bir yer ararken güzide müzik evlerimizden birisi Şenol Usta'nın telefonunu verdi. Gittim kendisi ile görüştüm ve benim board'umun ölçülerini alarak, dış çerçevesini 5 renk arasından istediğim renkte seçerek çanta siparişimi verdim. Yoğunluktan dolayı biraz gecikmeli de olsa çantamı elime aldım ve sonuç şahane. Kesinlikle su geçirmeyen, ister sırta ister omuza asılabilen süper kalın bir board çantası yaptı kendisi.

İki seçeneğimiz var; birincisi ince malzeme (o kadar da ince değil), ikincisi ise daha kalın bir malzeme ile yapılan çanta. Fiyatlar 50 ve 80TL. Ben 50TL'lik opsiyonu kullandım ve inanılmaz memnun kaldım. Resimleri aşağıda paylaşıyorum. Bu arada sadece board çantası değil, bilimum enstrümanınız için çanta yaptırabilirsiniz.

CAJEMIR, ogulkoker ve mertay bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş