Kor(Rock)- İstanbul

Longliverocknroll demiş ki:
Gezegen demiş ki:
Nokiasupersounda ki "söyleme" adlı sarkınızı dinledim. gerçekten çok enteresan gitarlar ve klavye geçişleri var.. Buradada forumunuzu görünce bişiler yazim dedim.. web sitenizdeki diğer sarkılarınızıda en kısa zamanda dinliyecem.. sevgi saygı ...

Teşekkür ederiz rock'nroll.. Diğer sarkılar içinde yorumlarını bekliyoruz.. :D

Diğer sarkılarda oldukça güzel.. özellikle fark var'ı çok beğendim.. Ayrıca sunu solemem gerekiyor gitar tonlarınız oldukça farklı.. setup olarak kayıtta ne kullanıyorsunuz ..?

Yorumların için teşekkür ederiz rock.. Setup olarak olarak kayıtta Rocktron rack sistem (Tüplü) Vodoo valve, ayrıca Rocktron 300G Compressor (Rack sistem) kullandık ;).. Gitar olarak "hamer" kullanıyorum ama bizim diğer gitarist volkan'ın gitarına sarkma durumum olduğu için kayıtları volkanın Gipson Lespoul lya çaldık yanılmıyorsam.. :roll:

Gezegen demiş ki:
Gezegen demiş ki:
Nokiasupersounda ki "söyleme" adlı sarkınızı dinledim. gerçekten çok enteresan gitarlar ve klavye geçişleri var.. Buradada forumunuzu görünce bişiler yazim dedim.. web sitenizdeki diğer sarkılarınızıda en kısa zamanda dinliyecem.. sevgi saygı ...

Teşekkür ederiz rock'nroll.. Diğer sarkılar içinde yorumlarını bekliyoruz.. :D

Diğer sarkılarda oldukça güzel.. özellikle fark var'ı çok beğendim.. Ayrıca sunu solemem gerekiyor gitar tonlarınız oldukça farklı.. setup olarak kayıtta ne kullanıyorsunuz ..?

Yorumların için teşekkür ederiz rock.. Setup olarak olarak kayıtta Rocktron rack sistem (Tüplü) Vodoo valve, ayrıca Rocktron 300G Compressor (Rack sistem) kullandık ;).. Gitar olarak "hamer" kullanıyorum ama bizim diğer gitarist volkan'ın gitarına sarkma durumum olduğu için kayıtları volkanın Gipson Lespoul lya çaldık yanılmıyorsam.. :roll:
Bir de Marshall jcm600 amfi ve suresm57 var :)
gezegen kardeş benden çarptığın malzemeleri eksik yazma :) olsun birimiz hepimiz, hepimiz birimiz için. "longliverocknroll" arkadaşımız: Bazı gitar kayıtlarında kondanser mikrofon kullanmayı tercih ettik, daha geniş bir ses spektrumu elde etmemizi sağlıyor. Ben şahsen kendi kısımlarımda direkt gitar+amfi yapıyorum. Gezegen(fatih) rocktron'la ton beslemesi yapmayı seviyor. Ayrıca tonların elde edilişinde tabi ki kayıt teknikleri de önemli. yani en azından bir neck bir bridge manyetikle kanal kayıt yapıp mixte ikisini birden kullanmak gibi. Tabi bu işin üstadı "ranger". Çoğu home-record. Davulları ise Ergin kendi stüdyosunda çaldı(deneyevi). Tüm bunların ötesinde fatih süper bir gitaristtir. Ton gitaristten başlar demişler :) Teşekkürler katkıların için...

www.kormusicband.com

Arada Diğer sarkılarıda dinleyi ver.. onlara haksızlık etme.. :) bi 10 ar kerde onları dinle bak çok seviceksin 8)

hepinize bravo.walla şu an bunları yazarken bile söyleme yi dinliyorum.söyleme çok soft bi parça dinlerken insanı rahatlatıyor.bazen,fark var ve olduğun yerde kal da çok hoş tabiiki.ee yeter artık biyerlerde söylemeye başlayında gelelim artık.
(bu arada gezegen bak doğru yeri buldum :) )

NEYOR demiş ki:
hepinize bravo.walla şu an bunları yazarken bile söyleme yi dinliyorum.söyleme çok soft bi parça dinlerken insanı rahatlatıyor.bazen,fark var ve olduğun yerde kal da çok hoş tabiiki.ee yeter artık biyerlerde söylemeye başlayında gelelim artık.
(bu arada gezegen bak doğru yeri buldum :) )

Tebrik ediyorum :D .. BU arada sarkılar için yaptığın yorum içinde teşekkür ediyorum.. Oylarınızla bize destek çıkmayı unutmayın sakın ;)

Abilerim harikasınız siz ya (evliler sanıyorum hepsi :) oyüzden benden büyüktürlerdir de )..Ses harika.4 şarkıyı da indirdim hepsi birbirinden güzel. Başarılar :)

PoiS0nGirL demiş ki:
Abilerim harikasınız siz ya (evliler sanıyorum hepsi :) oyüzden benden büyüktürlerdir de )..Ses harika.4 şarkıyı da indirdim hepsi birbirinden güzel. Başarılar :)

Erhan (Vokal) ve Bendeniz, Grubun Bekarlarlarını temsil ediyoruz .. 8) Dİğer arkadaslar malesef EWLİ :twisted:

Gezegen demiş ki:
PoiS0nGirL demiş ki:

Erhan (Vokal) ve Bendeniz, Grubun Bekarlarlarını temsil ediyoruz .. 8) Dİğer arkadaslar malesef EWLİ :twisted:
hehe Fatih'cim :)
Bu "maalesef" kısmı kendin için miydi evliler için miydi?
:)

Güzel sözlerin için teşekkürler PoisonGirl...Abiyiz artık hakketten... :\

childe_roland demiş ki:
Gezegen demiş ki:
PoiS0nGirL demiş ki:

hehe Fatih'cim :)
Bu "maalesef" kısmı kendin için miydi evliler için miydi?
:)

Güzel sözlerin için teşekkürler PoisonGirl...Abiyiz artık hakketten... :\[/quot

Tabiki Kendim için volkancım :twisted:

Son bir haftadır bende devamlı, farkvar la söylemeyi dinliyorum. Daha önce farkvarı çok dinliyordum zaten ama Nokiasupersound sayesinde söylemeyi de çok sevdim ...

Abiler sizden yeni şarkılarda bekliyoruz ;)

Şarkılar cok gusel , fark var özellikle cok guzel başarılarınızın devamını diliyorum arkadaslar .. :D

Evet en sonunda gelebildim, zor oldu amaaa tamamen teknik sorunlar yüzünden ;)

Ben "fark var"ı ilk dinledigimde ki inanın ilki tatsız tutsuz birşeydi (beni öldüreceksin biliyorum ;) ) ona ragmen begenmiştim.. :D

Gördüm ki herkes "fark var" için aynı duyguları paylaşıyor... "söyleme" de onun kadar güsel oylarınızı bekliyoruz ( bana ne oluyorsa) ;)

Aslında onlar zaten ünlü ama toplum henüz bunun farkında degil bizde toplum farketsin diye onlara yardım edelim ne dersiniz.... ;)

Ben "fark var"ı ilk dinledigimde ki inanın ilki tatsız tutsuz birşeydi (beni öldüreceksin biliyorum ;) ) ona ragmen begenmiştim.. :D

Gördüm ki herkes "fark var" için aynı duyguları paylaşıyor... "söyleme" de onun kadar güsel oylarınızı bekliyoruz ( bana ne oluyorsa) ;)

Aslında onlar zaten ünlü ama toplum henüz bunun farkında degil bizde toplum farketsin diye onlara yardım edelim ne dersiniz.... ;)

Ca Diii doğru söylüyorsun onlar gerçekten ünlü .
mesala ben özgürü 25-26 senedir tanıyorum.düşün yani ne kadar ünlü olduğunu

Gezegen demiş ki:
Ranger demiş ki:
NEYOR demiş ki:
hepinize bravo.walla... :) )

Ey millet, Neyor begendiyse herkes begenir. kim tutar artik bizi!!! Arkamizsa neyor gibi ciddi bir kulis yaratici destek var artik. Bi goz kirpmasiyla tum ulke hatta dunya bizim fan'imiz olur cikar! :))) ehi :D

Merak ettim kim bu neyor :) Bu kadar abarttığına göre önemli biri olsa gerek :))

Neyor kim mi?.. Efm tanitayim: "Neeeyooor, sen bizim herseyimizsin" sloganiyla BRP grubunda taninan, acayip sevilen ve benim ilkokul (BRP) arkadaslarimi cimbizla (ben dahil) arayip bulmus ve yillar sonra tekrar bir araya getirmis arkadasimizdir. Kendisi ilkokulda ben akerdeon calarkene mandolin calardi. O da bir muzik insani yani... :)) Kendisi bir firmada insaat, izolasyon malzemeleri satmakla beraber biz onun esas isinin (bizleri bulma performansi bakimindan) poliscilik oldugunu dusunmekteyiz! :D :D :D

Geri