Kor(Rock)- İstanbul

Ranger demiş ki:
Ates30 demiş ki:
Nokia nın 14-11 salı gününkü partisinde harikaydınız arkadaslar. çok güzel çaldınız ayrıca sahneye çok yakışıyorsunuz.. umarım finale kalırsınız ve sizi tekrar izleme sansını yakalarız ..

Bide bu konser görüntüleriz ne zaman yayınlanacak..? hiç bir açıklama yok dream tv nin sitesinde .. :(

Wallahi sorduk sorusturduk ama biz de bir cevap, bir haber alamadik... Herhalde boyle oluyor, cekiyorlar belki yayinliyorlar ve istemezlerse de saatini, gununu soylemeyebiliyorlar. Enetresan. Aslinda oyle olmamali, olamamali yahu...

Aman ne biliim, beni bozmaz.
Çok sağol Ates elimizden geleni yaptık...Doğru düzgün kendimizi duyamasakta duyabildiğimiz kadarıyla çaldık işte :) Bakalım dream tv de nasıl gözükeceğiz :)

Dream tv

Ates30 demiş ki:
Nokia nın 14-11 salı gününkü partisinde harikaydınız arkadaslar. çok güzel çaldınız ayrıca sahneye çok yakışıyorsunuz.. umarım finale kalırsınız ve sizi tekrar izleme sansını yakalarız ..

Bide bu konser görüntüleriz ne zaman yayınlanacak..? hiç bir açıklama yok dream tv nin sitesinde .. :(

Konser görüntüleri için dream tv ye bir kaç tane mail attım, ne zaman yayınlanır görüntüler diye.. birde ayrı bir mail attım konser görüntülerini satın alabilirmiyiz diye ama ne ses var nede seda.. birde işin komik tarafı iletişim için ayrılan yerde "istekleriniz ve dilekleriniz" diye bir yer ayırmışlar :) anlaşılan sırf vitrin 8O

KoR.

Kormusicband Dream TV'de 25.11.06 saat 21:30

14 Kasım 2006'da gerçekleşen Nokia Super Sound 06 Performans II Partisinde sahne alan Kor' grubunun canlı performansı ve grupla yapılan röportajı 25 Kasım 2006 Cumartesi akşamı saat 21.30 sularında Dream TV'de , tekrarını ise 27 Kasım 2006 Pazartesi akşamı saat 21.00 de Aynı adreste :) İyi seyirler :dans

KoR.

:tap: :tap: :tap: :tap: :tap: :tap: :tap: :tap: :tap: :tap: :tap: :tap:

kor

Dream tv nin performans görüntülerinde sesler çok rezil geliyordu. :( birde "söyleme" nin girişinde benim gitar komple kapalıydı. monitörler kapalı sandım ama dışarıdan da duyulmamış. :(

KOR

1164031196.99700100.jpg
Nokiasupersound performans gecesi II. Beyoglu indigo ..

**Nokiasupersound**

Merhaba arkadaşlar. biliyorsunuz bu gün nokiasupersound halk oylamasının son günü. umarım bu son günde bizi desteklemeye devam edersiniz.
Şimdiden herşey için teşekkür ederiz ...

yuksekrocker demiş ki:
inanamıyorum ya. tekrar tekrar baktım isminizi görmek için ama yoktu :((.. gerçekten çok üzüldüm..

Bizde üzüldük tabi. en azından ilk10 da olmayı isterdik ama sağlık olsun.. bazılarımız kaybedicek bazılarımız kazanıcak sonuçta yarışma bu kazanmakta var kaybetmekte..

Forumda ve yarışmada destekleyen herkez tekrar tekrar teşekkür ederiz...

KOR

Tesekkür ederiz. zaten arkadaslar bu şarkıları ben solo atim diye yapıyor :) şaka bir yana 80 lerin rock şarkılarıyla büyüdügümüz için solosuz bir rock şarkı zaten düşünemiyoruz..

Re: KOR

Gezegen demiş ki:
Tesekkür ederiz. zaten arkadaslar bu şarkıları ben solo atim diye yapıyor :) şaka bir yana 80 lerin rock şarkılarıyla büyüdügümüz için solosuz bir rock şarkı zaten düşünemiyoruz..

Ah caniiiim, yoksa sen hep bu yuzden mi, onun icin mi, solo aticam tutmayiiin beniiii diye yirtiniyosun!!! :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

yok yok saka elbette... Tamamen katiliyorum sana, cok da iyi caliyosun, helal... Solosuz bir rock sarkisi, tuzsuz bir diyet yemegine benzer - ki o da zaten biseye benzemez! :LOL:

Hmmm :idea: iyi slogan cikar burdan bak. Evet arkadaslar buyrun tamamlayin:

Solosuz bir rock sarkisi, .................. benzer!

Re: KOR

Ranger demiş ki:
Gezegen demiş ki:

Ah caniiiim, yoksa sen hep bu yuzden mi, onun icin mi, solo aticam tutmayiiin beniiii diye yirtiniyosun!!! :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

yok yok saka elbette... Tamamen katiliyorum sana, cok da iyi caliyosun, helal... Solosuz bir rock sarkisi, tuzsuz bir diyet yemegine benzer - ki o da zaten biseye benzemez! :LOL:

Hmmm :idea: iyi slogan cikar burdan bak. Evet arkadaslar buyrun tamamlayın

Solosuz bir rock sarkisi, "Ata konmuş kelebege benzer" : :LOL:

Geri