Erdem Koca Guitars

11536457_667774243356093_329658879378844689_o.jpg

valla hepsi şahane gitarlar. epeydir takip ediyorum sizi gitardergisi yazılarından beri.

bunun dışında benim bi sorum var bass gitarla ilgili. elimde bi jazzbass var. evde çalarken hiç bir sorun yaşamıyorum fakat sahnede kimi zaman bazı notalar aşırı ugulduyor bütün müziği boguyor.sub bass gelir gibi bi ses geliyor. sebebi ne olabilir manyetik yüksekliği gibi geldi ama bilemedim duncan desing pasif jazz manyetikler var üzerinde.

valla hepsi şahane gitarlar. epeydir takip ediyorum sizi gitardergisi yazılarından beri.

bunun dışında benim bi sorum var bass gitarla ilgili. elimde bi jazzbass var. evde çalarken hiç bir sorun yaşamıyorum fakat sahnede kimi zaman bazı notalar aşırı ugulduyor bütün müziği boguyor.sub bass gelir gibi bi ses geliyor. sebebi ne olabilir manyetik yüksekliği gibi geldi ama bilemedim duncan desing pasif jazz manyetikler var üzerinde.
Bunu oturduğum yerden cevaplamam mümkün değil, gitarı inceleyip bir sonuca varılabilir. Sorun çıkarırken çeşitli varyasyonlar denenebilir, manyetik yüksekliği, amfiyle iletişimi, farklı tel kullanımı vb

@erkozero hocam gitarlarınız gerçekten çok güzel, bu tip egzotik ağaçlardan yapılan ve el yapımı gitarların çok tutulduğu, çok meraklısının olduğu genelde yabancıların olduğu bir Facebook sayfası mevcut oraya fotoğrafları atarsanız epey ilgi çekeceğini düşünüyorum kim bilir belki yurt dışına açılmanıza vesile olur :) linki Bei Facebook anmelden | Facebook

bu arada edit: üye olmamdan başka sayfayla herhangi bir bağım yok reklam amaçlı değil yani :D
O gruba üyeyim ama hiç paylaşımda bulunmamıştım, hatırlattığın iyi oldu teşekkürler :)

Geri