Ibanez Rg 370dxz Metal Müzik Için Uygun Mudur?

'Elektro Gitarlar' forumunda Orkun tarafından 11 Mayıs 2014 tarihinde açılan konu

1. Merhaba arkadaşlar. Yanlış yere veya önceden tartışılmış konuyu açmışsam çok özür dilerim. İbanez rg370dxz metal müzik çalmak için uygun mudur? Saygılar

2. Yeni gitar alıcaksanız bu gitarı önermem bu fiyatlarda 2.el çok daha güzel gitarlar var.

3. Caizdir.

4. manyetik modifiyesi ile uygundur. önerim de dimarzio x2n.

5. Bizde arkadaşa bu gitardan almayı düşünüyoruz. Daha güzel ne gitar var 700 civarı? 2. El..

6. Cort k6. Daha güzel değil, yaklaşık 50 kat güzel.

7. Cort'un üzerindeki köprü sorun yapmaz mı?

8. Niye yapsın? 370'inkinden az yapacağı kesin. Ayrıca Z6 gibi sabit köprülü versiyonu da mevcut. Onu da tercih edebilirsiniz.

Orkun bunu beğendi.
  9. Dxz modelinde güzel bir tremolo var yalnız

10. ArAyA

ArAyA

96
    265
    2,005
    Metal'e uygundur.

11. 300 daha koyun ibanez rg2550z alin gecence gordum 1000 tl ye sahibinden de 700 e ps seri jacksonlar olabiliyor.washburnlara da bakabilirsiniz.

12. srv975

srv975

467
    159
    506
    Ben bu gitarı kullandım. Sabit köprülü modelini almalısınız. akort problemi var. Hatta Amerikan veya japon olmayanların hemen hepsinde floydroseları problemlemlidir. Uzak durmak lazım. Cort'un kore versiyonlarını bulursanız alın. Cort EVL Z6 şiddetle tavsiye ederim. Maun gövde EMG 81/60 manyetiklerle power riffleri sonuna kadar hissettirir.

Bu Sayfayı Paylaş