Nokiasupersound Müzik Yarışması

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda jan tarafından 20 Haziran 2006 tarihinde açılan konu

1. jan

jan

996
    0
    300
    www.nokiasupersound.com

bu yıl 2. duzenlenen ve başvuruların başladığı yarışma için düşünceleriniz,favorileriniz . . .

buyrun . . .

2. ödüller geçen sene güzeldi, bu sene de güzelmiş.

3. Nokiasupersound' da dikkatimi çeken ilk üç grup Nükleer baslıklı kız, Kor ve Mod.. Bu üç gruba basarılar...

4. yarışmaya bizde teee allahın siwasından katılcaz bakalım ne olacak beste biter bitmez yollıycaz.....yarışmaya katılan herkese paranoya adına başarılar dilerim.....

5. benim favorim meyan!
    tek geçtim açıkçası

6. Yarısmada ''Tansiyon'' olarak bizde varıs tüm gruplara '' Tansiyon'' olarak başarılar diliyoruz

7. tansiyon grubuna başarılr.işşallh siz kazanrsnz :)

8. bu sene bizde varız.yarışmaya katılan bütün gruplara bol şans.hepimize kolaygelsin..... :D

9. abi keşke sadece rock yarışması olsaydı beş para etmicek dj denen herifler olmasaydı keşke.. iki tuşa basarak yaptıkları parmak hareketlerine müzik adını veren adamların olmadığı bir yarışma olsaydı nokiasupersound ... repçilerinde işi olmamalı orda sonuçta bu müzik yarışması söz yarışması falan değil ve reptede müzik adına hiçbirşey yok....bu da benim fikrim

10. Kafabindünya,Zelil,Wiccax favorim.

11. Güzel bi yarışma ödülde güzel ama ödül bence müzik adına bişey olmalıydı ama buda güzel :) ilk i daha güzel ve daha çekişmeliydi hadi bakalım bu nası olcak :)

Bu arada marty__mcfly_ katılımıyorum bu arkadaşa sonuçta rap te flnda emek harcanıyor ama sonuçta rockta harcanan emek kadar olmasada harcanıyor emeklerin karşılığı görülcek sonunda ;) Jüri güzel bilgili büyüklerimiz..

Herkese başarılar dilerim...

12. benimde favorim meyan...sevgiler

13. bu yarisma yalan yaa,gecen sene gorduk :?

14. bnce NÜKLEER BAŞLIKLI KIZ yıkıcak ortalıığıı..Arabayı da alıcaak..ama meyan da çok güsel..yine de favorim bellliiii :twisted: :twisted: :twisted:

15. abi ya KOR un parçasını dinledim bence favori KOR grubudur en azından herkes bir kere dinlemeli parçayı.Farklı bir tad var müzikte.Kesin dinleyin abi ben desteklicem bu adamları sonuna kadar.Çok çok farklı geldi bana arabesk rock yapmamış en azından adamlar

16. ailecek Zıkkım cıyıs!vokale hasta oldum!...

17. abi sivasa göre süper kayıt ve sağlam müzik inanın istanbul ve ankarada böyle gruplar çok değil benim favorim sizsiniz paranoya başarılar diliyorum

18. Arkadaslar biz de Piiz olarak yarısmaya katıldık..Desteğinizi bekliyoruz...

19. super ego da ii ya canlı dinleme şerefine nail olmuştum

Bu Sayfayı Paylaş