Add + Pedalları Tanıtım Videosu

Kullandığım ekipman :
GİTAR : 1978 Fender Stratocaster
AMFİ : Fender Blues Junior
PEDALLAR :Add+ Comptainer / Add+ Ratortion 3 / Add+ Blues Drive / Add+ Soul Drive / Add+ Delay 2 / Add+ Chorussus / Add+ Tremolo / Add+ Phaser&Vibrato 2
DİĞER : Add+ Adaptör / Add+ Kablolar / Fender Custom Shop Performance Series Kablo / Planet Waves PW-AGRA 20 Kablo / Ernie Ball 2223 Nickel Super Slinky Tel / Jim Dunlop Pena 1.14 mm

Blues Junior : Reverb 3 / Master 3 / Middle 10 / Bass 9 / Treble 6 / Volume : 1-2
00.0:0:24 = Efekt yok
00:24-00:49 = Add+ Delay 2
00:49-01:11 = Add+ Ratortion 3
01:11-01:38 = Add+ Soul
01:38-02:01 = Add+ Blues Drive
02:01-02:26 = Add+ Comptainer
02:26-02:59 = Add+ Phaser & Vibrato 2
02:59-03:37 = Add+ Tremolo
03:37-03:54 = Add+ Tremolo ve Add+ Delay 2
03:54-04:27 = Add+ Chorussus
04:27-04:44 = Add+ Chorussus ve Add+ Delay 2

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben de çok beğendim, gitarın kendi tonu da çok güzel. Merak ettim manyetik modifiyesi var mı hocam gitarda ?

Köprüde s.duncan hot rails var.Zaten gitarın orjinal olmayan tek parçası köprü manyetiğiydi,aldığımda da orjinal değildi yani,texas special vardı ancak hoşuma gitmiyordu,ben de drive karakterinden daha memnun olduğum ve elime geçen diğer gitarların bazılarında da kullandığım hot rails taktım.Şu haliyle memnunum.Hot rails clean çalarken de bir miktar drive katıyor ki bu da benim hoşuma giden bir durum.Ancak burda alt sıra pedalları denerken (drive'lar,comp,delay) köprü pozisyonunda hiç çalmadım sanırım (Chorus,tremolo ve phaser açıkken köprü pozisyonunda gitar)

Köprüde s.duncan hot rails var.Zaten gitarın orjinal olmayan tek parçası köprü manyetiğiydi,aldığımda da orjinal değildi yani,texas special vardı ancak hoşuma gitmiyordu,ben de drive karakterinden daha memnun olduğum ve elime geçen diğer gitarların bazılarında da kullandığım hot rails taktım.Şu haliyle memnunum.Hot rails clean çalarken de bir miktar drive katıyor ki bu da benim hoşuma giden bir durum.Ancak burda alt sıra pedalları denerken (drive'lar,comp,delay) köprü pozisyonunda hiç çalmadım sanırım (Chorus,tremolo ve phaser açıkken köprü pozisyonunda gitar)

Anladım hocam, hot rails videolarını izleyeceğim, merak ettim :)

Add pedal çok başarılı devam ediyor.
Abimizden şöyle 4-5 pedalın bir arada olduğu, tek kasada toplanmış, ekonomik bir model yapmasını bekliyorum.
Blues Driver - Mini Amp - Chorus - Equalazer - Delay 2 - Comptainer
Böyle bir pedal grubu çok fonksiyonel ve tek başına yeterli olurdu. Lambada ilavesi olabilir. Hayal etmek güzel oluyor. İstediğin yere yanına taşı.

Geri