Maksimum 850 Liraya Gitar?

'Elektro Gitarlar ve Akseuarları' forumunda mizantropia tarafından 19 Mayıs 2014 tarihinde açılan konu

 1. Merhabalar, arkadaşıma gitar alacağız fakat bir türlü denk getiremedik. Şimdiye kadar rg350dxz - schecter c1 custom - ibane s470 gibi gitarlar baktık fakat satıcılar bize garip geldi.

  Kimisinin amfisi yok, gitarı deneyemezsiniz gibi cevaplar aldık. Kimisi Ankara'da oturuyor kargoyla gönderemem diyor. Kimisi ilan açmış gitar İstanbul'da diye gözüküyor fakat arayınca öğreniyoruz ki gitar Kütahya'da.

  Canımız sıkıldı artık size sormak istedim. Önereceğiniz gitar var mı? Ağırlıklı olarak metal çalacak ama yeni başlayacağı için çok yönlü bir gitar iyi olacaktır gibi geliyor. Sabit köprü önceliğimiz.

  Teşekkürler
   
 2. Çok farklı öneriler gelecektir, en son deneyip alsın cevabında karar kılınır :D Alım satım bölümüne alınık ilanı bırakın, teklifleri değerlendirin derim. Bu arada jackson js32t warrior satıyorum, sabit köprü, metal için uygun, indirimde 600tl. İlanlarımda fotoğrafları mevcut.
   
 3. 900 Lira'ya hardcase dahil RG2570 var. Istanbul'dayim, amfiyle de deneyebilirsin. Sabit kopru degil ama bu fiyata bulabilecegin en optimal super strat.
   
 4. Cort'un s2900 denen bir modeli vardı zamanında.
  Üzerinde saemour duncan manyetikler barındırıyor.
  Birçok gitarla kafa kafaya gidecek bir gitardır.
  Sanırım sen son 2003 te üretimden kaldırılmıştı.Piyasada bulunmuyor.Eğer bulabilirsen kaçırma al derim.
   
 5. Fiyat çok uygun gerçekten.
   
 6. Schecter c1 custom aldık sonunda. Herkese teşekkürler
   
 7. Schecter almakla iyi etmişsin. Doğru seçim.
   

Bu Sayfayı Paylaş