Joker - Isparta

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda Cagataybass tarafından 22 Haziran 2006 tarihinde açılan konu

1. [​IMG]

Joker; 2003 yılında vokal-gitarda İlker Yüksel, gitar-geri vokalde Buğra Özat, bas gitarda Saim Güvenç ve davulda Kaan Kasadar olmak üzere Isparta'da kuruldu.Önceden de müzikle uğraşan elemanlar Joker'de birleşti..Grup çeşitli cafe-bar, organizasyon, vb. yerlerde birçok konser verdi..2004 yılında çeşitli aksilikler yüzünden istedikleri gibi olmasa da İsyan adlı demoyu hazırladılar ve yeni demo üzerinde çalışan grup yoluna tam gaz devam ediyor...
    Joker'in ilk demosundan parçalar İzmir'deki çeşitli radyolarda, RadyoKargoonline , vb. radyolarda yayınlandı , yoğun istek ve büyük beğeni topladı.
    Ayrıca "İsyan" adlı parçayla NokiaSuperSound yarışmasına katılan grup oldukça iyi yorumlar aldı...
    Yaz aylarında çıkacak yeni demoları üzerinde çalışan grup yeni demosuyla bomba gibi geliyor!!!

Ayrıca fotoğraf,vb. görsel arşivle ilgilenen "theprincipal" ve "chagkan" arkadaşlarımıza, ve grubun menajeri Çağatay Kozan'a teşekkür ederiz..

Joker;Her Zaman Yalnız,Her Zaman Lider...

http://www.grupjoker.tk

:: Demolarımız ::
    http://www.hemenpaylas.com/download/488456/Joker_-_Ah_Bir_Atas_Ver.mp3.html

http://www.hemenpaylas.com/download/488564/Joker_-_Kirmis_Kalbini__Solo_.mp3.html

http://www.hemenpaylas.com/download/998957/Joker_-__-_Isyan.mp3.html

2. joker bildigim kadarıyla bir ankara grubu...gölgede çıkıyolardı sanırım...

3. Evet ankarada joker isimli bir grup var zaten.

4. ankaradada joker diye bir Grup olduğunu duydum ama o deil bu ıspartalı bir grup bu!!

5. bilmiyorum yani isim kargasasına yer vermek iyi olmuyor kimi zman...

6. Isparta'lı adaşlarımıza başarılar dileriz :)

Sevgiler
    MG

7. heheh memleketi ispartali birisi olarak grur duydum walla beyler
    başarılar dilerim ..
    Sallayin ankarada kini hehehe..cumhurbaşkani bile cikmis bu ispartadan daha arasak ne kral gruplar cikar ;)

8. ısparta ii hoşda memur şehri be hocam :D gezsen gezilmez, otursan yer olmaz:D öle bi yer bu arada dier joker inşallah herşey güsel olur sizin içinde bellimi olur belki bigün aynı sahneyi paylaşırız...

9. Ankara Joker sorun etmemiş isim olayını :) Başarılar...

10. benb egirdirliyim asil orda gezilir aaaaaaaah ah icim kabardi böhühühühüh

Aslan Bey bunu beğendi.
  11. Gerçekten eğlenceli olur. İki Joker aynı sahnede :)

Kolay gelsin
    MG

12. Şu İspartalı Joker arkadaşları ben de isim benzerliğinden dolayı duymuştum.

Başarılar diyeyim o zaman...

13. sorun oluşmaması çok güsel oldu aslında birbirimize taş atmak yerine müziği tercih ettik.. tekrardan teşekkürler ank.joker

14. İsyan' ı dinlemiştim hala bilgisayarımda ankaradaki Joker sanıp indirmiştim başarılı bi çalışma olmuş.sizi bilmiyorum ama ankarada Joker i gerçekten seviyoruz dinlerken eyleniyoruz sanırım isimden dolayı bi sorun yaşanmamış başarılarınızın devamını dilerim...

Saygılar...

15. Önemli olan müzik yapmak, gerisi önemsiz ayrıntılar.

Bizi "sallamayanlara" da sevenlere de teşekkür ederiz ancak bu forumu Ankara'lı Joker'le ilgili düşüncelerle meşgul etmemek sanırım daha doğru olur.
    Ne de olsa bu başlık Isparta'lı Joker grubuna ait.

Sevgiler
    MG

16. hahaah... yine buldum sizi:D soad konusunu da açın burda bence konuşulmaya değer bi konu böyle bi sitede. bu arada ben sinem Ankara'dan

17. Arkadaşlar hepinize teker teker selamlarımı iletiyorum... Başarılar diliyorum.. Antrocktaki performansınız gayet başarılıydı... Tekrar Antalyaya bekliyoruz sizi...

Görüşmek üzere!!!!

18. talihsiz bir isim olmuş hakkaten yaaaa hayırlısı bakalım :wink: joker gitarındaki arkadaşın yaklaşımıda çok güzel bu arada .bkz:örnek müzisyen :wink:

19. müzikal anlamda inşallah istediklerinize ulaşırsınız arkadaşlar :D

**ela!!**

20. yanılmıyorsam istanbuldada joker ismli bir grup var.hatta taksimde studyo işletiyorlar grup orda çalışıyor.studyonun adıda"JOKER".......İsim bahane mühim olan müzik.saygılar &sevgiler

Bu Sayfayı Paylaş