Joker - Isparta

Antrock da gösterdiğiniz güzel performanstan dolayı teşekkür ediyoruz. Umarım tekrar aynı festivalde çıkacağımız gruplardan biri olursunuz :) repertuara biraz daha metal eklemenizi tavsiye edecektim ama Ispartadaki piyasa ortada :) başarılar diliyorum hepinize

ya ben de antalyadanım ama hiç haberim olmadı bu antrock'tan...üzüldüm şimdi bak...
bu arada memleketim de ısparta,çok sevindim joker'e....başarılar :D

ben JOKER'in gitaristi Buğra(Isparta)...:)))burdan tüm yorum yapan arkadaşlara çok teşekkür ederim...burdan Ankara JOKER'e slmlarımı iletiyorum..gerçekten inşallah bir gün aynı sahneyi paylaşırız... Antrock fest içinde festivali düzenleyen başta serkan olmak üzere tüm çıkan gruplara teşekkür eder ve başarılarınızın devamını dileriz...Diğer festivallerde görüşmek üzere:))Rockla Kalın!!

walla müzikleri kadar grup elemanları da çooookkk ii.pizza pizza da çalmaa başlamışlar hayırlı olsun.en kısa zamanda dinlemeye gelicemm.

KAKAO2007b.jpg

Bence türkiye'deki bütün JOKER'leri toplayıp konser vermemiz lazım :) istanbul,ankara,izmir,ısparta... hiç farketmez...hepimiz aynı hava soluyoruz dimi??

Geri