Catastrophe - BuRsa

catastrophe0gc.jpg

Catastrophe / Death Metal

2002 yilindan beri beraber calisan Ferhat Anil ve Selcuk 2005 mayis ayinda ciddi bir projeye adim atmak istedi. 2005 yazinda calismalara baslandi ve tarz Death Metal olarak belirlendi. Eylul ayina kadar 3 kisi devam edilen calismalara bass gitar olarak Ziya dahil oldu . Bir kac ay suren vokal arayislarindan sonra aralik sonunda Ozgur'un gelmesiyle kadro tamamlandi ve beste calismalari hizlandirildi.30.04.2006 da 2 sarkilik promo icin kayda giren Catastrophe onumzdeki aylarda daha kapsamli bir calisma ile karsinizda.

KADRO:

Anil (gitar)
Ferhat (gitar)
Selcuk (davul)
Ziya ( bass gitar)
Özür (vokal)

Catastrophe : Damn Of Spirituals - War in War demoLarı için,

http://www.myspace.com/catastrophetr

Catastrophe... Söylenebilecek pek birşey yok aslında... Dinlemek yeterli... Gelecekte çok daha iyi yerlerde görebileceğimiz gruplardan biri... İlk konserlerine her ne kadar yetişemeyecek bile olsam nasıl bi havada geçeceğini tahmin edebiliyorum... (2 Temmuz 2006 Bursa-Resimli) Yeni demolarınızı da dört gözle bekliyorum... Tebrikler ve başarılar ...

Arkadaslar yorumlarınız icin tesekkurler...
Söylemek istediğim birkaç şey var kayıt ile ilgili,
gercekten kayıt kalite ve tonlama acısından kötü ancak bizim acemilimiğimize denk geldi pek bi profesyonellik gösteremedik ayrıca vokalin kötü olarak algılanmasının sebebi de yine budur. vokal cok fazla ön planda kalıyor. Eger bizi Bursa' da izleyen varsa konser hakkındaki yorumları da bekliyoruz .....

Selçuk-Catastrophe

Catastrophe 30 Eylül'de İzmir'de METAL MIND 3 O P E N A I R F E S T ' de
sahne alacaktır..
Bilgi İçin Etkinlikler bölümüne bakabilirsiniz.....

Geri