Second (Punk Rock)-istanbul

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda pudding tarafından 24 Haziran 2006 tarihinde açılan konu

1. :arrow: http://www.myspace.com/second17
    :arrow: www.secondrocks.com RESMİ SİTE

Sitelerinden şarkılarını indirebilirsiniz..

Harika bir gruptur , kesinlikle tavsiye ederim..
    tatil şarkısı rulz :wink: bi grup vitamin coverları vardır ki dinlemeyen pişman olur :D

2. yeni şarkılar var..myspace linkinden dinleyebilirsiniz =)

3. Sanırım Roxy'de tanışmıştık...Şarkılarını da beğenmiştik...Sağlam elemanlar efenim...Başarılar...

...Sevgiler&Saygılar...

4. evet roxy ye katılmışlardı :)

5. cyberknight a katılıorm myspace de dinleme fırsatım oldu şarkıları vokal gerçekten hissederek söylüyo enstrümental olarak hata sıfır gerçekten iki bomba şarkısı çok hoşuma gitti başarılar arkadaşlar tam gaz devam ...

6. süper bi grup süper müzik.. gerçekten çok iyiler dahada iyi oalcakalr.. dinlemedim diyen varsa bence eksik kalmasın kalmamalı.. süperler... eeylül gibi konserlere girişecekelr sanırsam.. ileride çok güzel şeyler olacak inşalla grup için....

www.secondrocks.com burası siteleri burdan gruba ulaşabilirsiniz şarkıalrı indirebilir dinleyebilirssiniz.....

ayrıca yakında kendi forumlarıda açılacak sitelerinden girebilecveksiniz bekleyin ve görün efenim...

7. burada yok mu gruptan biri? ben uzun suredir dinliyorum,begeniyorum.

8. hasan werdi bana link indirdim dinledim özellikle witamin cover ları çok güzel olmuş :)

9. http://www.hemenpaylas.com/download/894054/second_-ikibomba---roxy_live.avi.html

bu da roxy den iki bombanın videosu[/url]

10. süper süper :)

11. gerçekten süper ben daha yeni keşfettim gerçekten çok güzel!

12. demo çok iiy olmuş.. :wink:

13. herkes dinlesin diye :) dinleyin arkadaşlar :D

14. herşekilde mükemmel:D dinleyin ya... şiddetle tavsiye ediyorum
    onlara destekçiyiz

15. parçaları gayet güzel tebrikler ümit vadediyor.

Bu Sayfayı Paylaş