Inanılmaz Fırsat %30 Indirim :d

'Forum Meydanı' forumunda wolkN tarafından 25 Mayıs 2014 tarihinde açılan konu

1. Arkadaşlar biraz reklam gibi olacak ama senkop müzikle bi alakam yok sadece bugün gezinirken gördüm sadece 29 mayısa özel bir günlük nakit alışverişe %30 kredi kartına ise %25 indirim yapacaklarını yazmışlar
    https://www.webmuzikmarket.com/Senk...r,DP-68.html?gclid=CJrNy9ubx74CFQzItAodu2IAjQ
    belki bu site kurallarına aykırı mı bilmiyorum ama bir fırsat varsa ortada bence paylaşmak hata değil sevap :D

CAJEMIR ve braveblood bunu beğendi.
  2. itiraf edin %kaç komisyon alıyorsunuz :D:D

3. keşke alsam :D amaç birazda insanlar ucuza alıp ucuza satsın :D adam 400 alıp 300den aşağıya satmak sitemiyo en azından 300 e alsa pazarlık yaparken daha bonkör olur :)

braveblood bunu beğendi.
  4. Mikrofon ve ses kartlarının hiçbirisinde indirim olmayacak galiba, değil mi?

5. hiç bir fikrim yok yazmadıklarına göre yoktur heralde analog pedallar ve amfiler açısından ilgilendim ben olayla :D

6. Gerçekten %30 indirim olacaksa ve stok yok yazmayacaksa birkaç pedal alabilirim. Bilgilendirme için teşekkürker. :)

7. Şimdiden stok çok boş gözüküyor. İşe yarıyacak alet bulmak zor.

8. Her markaya indirim yok. Gitaristler icin BBE ve Tech21'de indirim var. Senkop'un distributoru oldugu markalara indirim yapiyorlar.

9. Arkadaşın verdiği linkde, en alttaki logolarda Joyo da var mesela. E-bow var.

10. İkili Vox foot switch takip ettiğim bir üründü. Dün 85 tl idi, bu gün 90 lira olmuş. Yarın 95 olur. 31 Mayısta da bir indirim derler 80 yazarlar.

wolkN bunu beğendi.
  11. srv975

srv975

468
    159
    506
    Bu tür indirimler için başlık açmak lazım. Muhakkak birilerinin alım sürecinde işine yarayacaktır.
    Bilgi verdiğiniz için teşekkürler.

12. O.2., Oguz92 ve ogulcaan bunu beğendi.
  13. O.2.

O.2.

487
    543
    4,656
    Ben de 250 kadar bayıldım :p
    İndirimli alışveriş yapmanın dayanılmaz cazibesi :D

CAJEMIR bunu beğendi.
  14. 24-31 tarihleri arası yazıyordu, ben bugün havale yaptım umarım kabul edip gönderirler. Sitede hala indirimli fiyatlar yazıyor beni ilgilendirmez isterim pedalımı =)

Bu Sayfayı Paylaş