tv makinasındaki tuncer abimizin set up ı

'Elektro Gitarlar' forumunda cavo tarafından 25 Haziran 2006 tarihinde açılan konu

1. elinde genelde american strat oluyor bildiğim kadarıyla.amfi ve pedal olarak neleri kullanıyor bilenler varmı.

2. Sahnede amfi kullanmıyor , sansamp la götürüyor. hatırladığım kadarıyla da twinreverb bi amfisi var. Strat deluxe kullanıyor sahnede.

3. ben büyük bir analog setup gördüm sanki..

4. gorkyeah doğru görmüşsün bende büyük bi analog setup gördüm.gitarı çok süper bu arada:) bide fat headstock olsa ahh ah... :(

5. uzun süredir izlemiyorum ama o adam musicman kullanıyodu.netten baktım evet fender strat kullanıyo.. o tondan strata nasıl geçmiş acaba?? çok farklı tarz ve ton iki gitar??????

6. sansamp classic ve boss vf-1 efektör kullandığını görmüştüm evvelden.birkaç analog daha vardı. ampliyi falan hatırlamıyorum ama.

7. bu arada ismi de Tuncay dı galiba!!!

8. Volume dergisinde yazısı vardı 1-2 ay önce. Okan Bayülgen'in reissue strat'ıymış o, hediye etmiş ben çalmıyorum al sen hakkını ver diye.

9. oha :S

10. Hangi kısmı oha?
    Okan kaç kere kendi de aldı eline ufak tefek çaldı birşeyler.
    Ayrıca evet harbi harbi vermiş aleti layıkıyla çalınsın diye.

11. Konu dağılacak ama aklıma geldi, Okan'ın tv,fotoğraf,sinema gibi uğraşları kadar önemli elektrik gitar hayatında...

Bu Sayfayı Paylaş