The 100

the-100-2014.jpg

2014'de yeni başlayan bu dizimiz The CW kanalında yayınlanıyor . 11.bölümünüde izlemiş olmakla birlikte dizinin artık önünün açık olduğunu düşünüyorum . Konu her yere gidebilir...Yeniden keşfedilecek bir dünya var neticede...Senaristler biraz temkinli gidiyor gibi , konuyu dallandırıp budaklandırmadılar...Asrın fiyaskosu terra nova yı yapanlar bir zahmet izlesinler derim. Şu ergen sahnelerini , muhabbetlerini biraz daha azaltabilseler çok iyi bir dizi olma ihtimalide var. Neyse dostlar içinde bulunduğumuz bilimkurgu dizisi kıtlığında kesinlikle giderinin olduğuna inanıyorum . Bir şans verin derim 2.sezon onayınıda kaptı . Lost dizisinden tanıdığımız Desmond abimizde ( Henry Ian Cusick ) az bir rolü olsada kadroda yine ;)

Son düzenleme:
Benim de yeni takip etmeye başladığım bir dizi. Şu an 4. ya da 5. bölümdeyim spoiler vermeyin mümkünse :D şimdilik fena gitmiyor ama kimin eli kimin cebinde belli olmayan teenager dizilerine benzerse izlemeyi bırakırım, bilim kurgu olarak devam etsin güzel güzel izleyelim.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Benim de yeni takip etmeye başladığım bir dizi. Şu an 4. ya da 5. bölümdeyim spoiler vermeyin mümkünse :D şimdilik fena gitmiyor ama kimin eli kimin cebinde belli olmayan teenager dizilerine benzerse izlemeyi bırakırım, bilim kurgu olarak devam etsin güzel güzel izleyelim.
Hiç merak etme bir The Vampire Diaries gibi değil en azından;) 7.ve 8 bölümlerde dizi kendini iyi topladı. Finaldeki bir sürü gizemli sorularla birlikte dizi bu sezonluk sona erdi. Beni bir 10.bölüm kadar heyecanlandırmadı desem yeridir final spoiler vermeyeceğim . The Walking Dead'deki atmosferin yanına pek yaklaşamasada dizide çizilen karamsar ve sıkıntılı dünya profili , dünyadaki bu kadar sıkıntıya rağmen eğlenmeye , yaşamaya , hayata tutunmaya çalışan hatta aşka bile zaman ayırabilen bu 100 insan en azından benim ilgimi çekti ve 2.sezonuda takip etmeyi düşünüyorum .

Son düzenleme:
Sırf zaman geçsin diye izliyorum. Bana göre sıradan bir dizi. Yeni bölümlerde toparlarsa iyi. Yoksa bu şekilde giderse ikinci sezonu görebileceğini sanmıyorum.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Hiç merak etme bir The Vampire Diaries gibi değil en azından;) 7.ve 8 bölümlerde dizi kendini iyi topladı. Finaldeki bir sürü gizemli sorularla birlikte dizi bu sezonluk sona erdi. Beni bir 10.bölüm kadar heyecanlandırmadı desem yeridir final spoiler vermeyeceğim . The Walking Dead'deki atmosferin yanına pek yaklaşamasada dizide çizilen karamsar ve sıkıntılı dünya profili , dünyadaki bu kadar sıkıntıya rağmen eğlenmeye , yaşamaya , hayata tutunmaya çalışan hatta aşka bile zaman ayırabilen bu 100 insan en azından benim ilgimi çekti ve 2.sezonuda takip etmeyi düşünüyorum .
Dostlar bu iletimde dizinin 12.bölümünü final zannetmişim. 13.bölümde varmış kusuruma bakmayın dün farkettim bende imdb'ye bakınca.Sezon finalini izledim biraz önce. Dizi ergen ergen takılırken birden ivme kazanarak merak uyandırıcı bir finalle bütün bir sene uyuz uyuz bekletecek şimdi bizi. Muhteşem sezon finaliyle ilgili spoiler vermek istemiyorum ama sağlam ters köşeye yatırıyor bunu en azından belirteyim :)

Son düzenleme:
2.sezon inanılmaz başladı. Dizi ergenlik havasından kurtulmuşada benziyor 2.sezonunda nihayet umarım hep böyle gider. The Walking Dead'den sonra bir sonraki bölümünü en merak ettiğim diziler arasında inanın 2.dizi olmayı başardı. Gerçekten hiç beklemediğim kadar iyi gidiyor :happy:

Mevzu yeni yeni oturmaya başladı, acaba şimdi ne olacak derken sarıyor kendine. Böyle giderse ilk defa ileride efsane olabilecek bir diziyi zamanında yakalamış olacağım :D

Geri