Diresta Ak47 Guitar (aka The Gattar)

Oldukça fazla uğraşmış, emek harcanmış bir proje; enteresan işler çıkarıyor ecnebiler :D
(Forumda aradım fakat konusunu bulamadım, daha önce paylaşıldıysa kusura bakmayın.)

Daha ilk saniyede gitarın ilk halini görünce gözlerim doldu. Madem o kadar malzemen, aletin var, yapsana bir gövde kendin. Mundar olmuş tatlı alet.

@Sownroth , kralını yapmış zaten zamanında :)

ESP-Vertical-Skull-Guitar.jpg

ESP-Screaming-Skull-Guitar-Jimmy-Diresta-1.JPG

George_Lynch_Carved2_xl.jpg

İkinci nesil Bootleg Bones'lar da bu adamın elinden çıkma diye biliyorum ama emin değilim...

@tugberkozdemir Abi sana verseler bu gitarı çalar mısın hakikaten? :) Dekor olarak tamam fikir güzel, uygulama güzel (yine de çok beğenemedim, oymalı-kakmalı, alevli-iskeletli çok hitap etmiyor bana :) ) de, ben bu gitarı alıp hayatta sahneye çıkmam. Kaldı ki Ak47 nin sonu bu olmuş bakınız:
WycleffAK_web.jpg

:D

Son düzenleme:
@tugberkozdemir Yanlış olmasın, cafcaf sevmiyor filan değilim, Bones gibileri güzel gitarlar yine bana hitap etmese de, en azından gövde duruyor yerinde, glam e de laf yok. :) Ama "devrimi temsil edecek" diye güzelim gitarı, kanatları kırılmış kuşa çevirirsen sıkıntı benim için. :) Ben daha çok transparan finish, pearl/abalone işleme filan hastasıyım, fazlası olsun, sürecek yer bulurum. :D (O ağaç deseni gözükecek!)

IMG_2395-1024_2.jpg~original

Ama alan-satan adamlar memnun sonuçta, güle güle kullansınlar. :p

Geri