2000 Tl Ye Alınabilecek Bedroom Voice Amfi Tavsiyesi

Arkadşlar sorunlu bir apartmanda oturuyorum, pod x3 kullanıyorum fakat artık iyi bir amfimde olsun istemekteyim. gitarım ibanez s4570 prestige
Blues ve rock bazen metal çalıyorum, Henüz elimde sd-1 pedal var ancak zamanla toplarım şu amfi işini halledebilirsem :)

İlle lambalı amfiye ihtyiacım yok zaten dedigim gibi apartman sorunlu çok kısık seslerde kullanıcam sesi açamayacagımı düşünürsek ne önerirsiniz ?izmirde transistörlü 100w bir amfi denedim markasını hatırlamıyorum çokda kaliteli birşey degilmiş fakat şu master volume olayı tam benlik sesi nerdeyse fısıldama seviyesine getirdik genede harika bir overdrive vardı. Bu tarz birşeyler aramaktayım mesela blackstar 5w head baktım master volume yok 5w da aslında cam titretir diyorlar kafam çok karıştı
(amfi modellemeli yada fx amfi aramıyorum )

Son düzenleme:
Peavey valve king 20w head + 1x12 kabin.
1 watt modunda çalarsınız.
20-5-1 watt
Eq su attenuatorı her türlü çıkış
Reverbüne kadar herşey var amfide.
Bütün sahne işlerine de götürürsünüz :)

Son düzenleme:
Pod x3'ün tonlarıyla ilgili sıkıntı yoksa line 6 amplifi'yi denemeni tavsiye ederim. 150w versiyonunda 12" celestion artı 4 tane de ek hoparlör var. Bunun yanında dahili modelleyicisi var(pod teknolojisi) istersen iphone/ipad ile tonları ayarlayabiliyorsun. Bunun dışında bluetooth ses sistemi olarak da kullanılabiliyor. Bir denemeni tavsiye ederim.

Ben randall v2xnm kulanıyorum 30w master volume var fakat sesi açık haliyle sesi kısık hali kesinlikle aynı olmuyor. Mesela normal volume kısıyorum master açıyorum yine de ortalama bi %30-35 açmadan ikisini de, ses yine de tatlı gelmiyor bence en en iyisi 1-2w lambalı alıp %40 ve 50lerde kullanmak. Mesela vox'un lilnight train 2w tercih edilebilir prosesörün de var ki çok iyi verim alabileceğini düşünüyorum. Benim de alt komşu ha bire kalorifere filan vurup duruyor ben büyük ihtimal artık kulaklıkla devam edicem prosesörden aslında gayet güzel de oluyor dandik kulaklığımla bile hoşuma gitti bir de büyük kulaklıkla denesem belki bir daha amfiyi aramam. Ama tabi hiç bir şey lambalı amfi tadında olmuyor.

Pod x3'ün tonlarıyla ilgili sıkıntı yoksa line 6 amplifi'yi denemeni tavsiye ederim. 150w versiyonunda 12" celestion artı 4 tane de ek hoparlör var. Bunun yanında dahili modelleyicisi var(pod teknolojisi) istersen iphone/ipad ile tonları ayarlayabiliyorsun. Bunun dışında bluetooth ses sistemi olarak da kullanılabiliyor. Bir denemeni tavsiye ederim.
yok amfi modellemesi vs istemiyrum zaten bir prosesorüm var birde analog sistemim olsun dedim, şimdi bu 1 2 w tube lerde düşük volumelar gayet iyi diyorsunuz. Ben lambalı amfilerde ille sesi biraz açmak gerek diye düşünüyordum hiç lambalı amfim olmadı

güzel amfiymiş bu yada vox lara bakıyorum şimdi denemek gerek tabi benim gitarla hangisi uyum saglayacak birde prosesörlede test etmek lazım, ama hiçbir sitede bulamadım satılık üretimimi bitti acaba

Geri