Akromegali (alternatif - grunge) İstanbul

varol barış. :) barış zaten ne yapsa yakışır yaw. demodan dinledim halen de dinliyom yani. ama anlamadığım o kadar dandik bir setup kurmuş nasıl bu tonu alıyo :) neyse başarılar. tam gaz...

Nirvana cover ını dinledim gerçekten çok beğendim kayıtta çok başarılı olmuş. Şimdi Yalnızımı indiriyorum ama heralde o da çok güzeldir. Aradığın grubun tarzı ille de punk/grunge mı olcak :)

Şimdi dinliyorum Yalnızım ı gerçekten güzel umarım devamı gelir bu çalışmaların. Başarılar..

Barış,zaten ezelden beri takdir etmişimdir senin bu kayıt olaylarını :) şimdi vokali de bi benimsedim..çalışmalar hoşş..tam gaz devam abi..Nirvana cover'ı hakkaten iyi...Hey gidinin Barış'ı hey..soğuk kış günlerinin squier satıcısı evli barklı adam oldun çıktın :) ailecek severek izliyoruz abi :)

teşekkür ederiz.. abilerim, ablalarım..
allah ne muradınız varsa versin :D

daha 3 şarkı daha var demodan ama koymuyorum buraya.. çünkü bunlarda dahil olmak üzre vokalleri begenmiyorum açıkcası, çok detone.. müsait bi zamanımda tekrar vokal yapıcam bunlara ve miksleyip buraya tekrar koyucam.. sağolun varolun :D bugun ctesi.. yarın pazar.. öbür gün pazartesi.. öbür gün (pazartesi) görüşürüz.. :D

barış... cihanla biz internet üzerinden çalarız :) laptopla türkiye hatta dünyadaki ilk internet grubuyuz cihanla... msn den sesli görüşme açıp telecaster ve stratocasteri atıştırıyoruz. HEhehehee güzelde çalıyoruz hakkaten. internet üzerinden sizinle birlikte çalarız :p

Geri