Amfinin Garantisi Olurmu

'Elektro Gitar Ekipmanı' forumunda arda4232 tarafından 8 Haziran 2014 tarihinde açılan konu

1. İyi günler herkese , benim bir sorum olacak şuanda kullanmak oldugum laney cub12rı'n switicihni açtım ısınması için biraz bekledim ve gitarın sesini bi açtım ses yok , Amfinin arkasına baktım lambalardada ışık yok , amfi çalışmıyor, Bu tür ürünlerin elektronik garantisi oluyormu , veya sorun ne olabilir moralim acayip bozuldu. teşekkürler

2. Bir ürünün faturası mevcut ise, en az 2 yıl garantisi de vardır.

3. Zaten çalıştığım dükkandan almıştım , teknik servisle ilgili bi sorunum yok abilerim zaten :), ama iş bizi aşarsa cangöze göndermek gerekebilir diye merak etmiştim faturam mevcut

4. Teknik servisin çözümleyemeyeceği bir durum halinde, servis sizin adınıza değişim işlemlerini başlatır. Kaygılanmanızı gerektiren bir durum yok.

5. Türkiye Cumhuriyetinde pazarlanan her ürünün en az 2 yıl garantisi olmak zorundadır.

6. srv975

srv975

467
    159
    506
    Tabii ki garantidedir. yalnız yüksek voltaj yemişse garanti kapsamı dışında olabilir.

7. Akım korumalı prizde kullanıyorum zaten , Bugun sorun ortaya cıktı lamba soketi yanmış power lambalarından biri göndericez servise

8. srv975

srv975

467
    159
    506
    Hadi gözün aydın. En azından arızası belli olmuş

Bu Sayfayı Paylaş