Turkrock Istanbul Moda Buluşması

Foto11F0raf0855_zps680a10cb.jpg

Kutay, ben, Sarı Kurdele, programcı-84 ve forumumuzun Kazıklı Voyvodası izzzyy. Yalnız sağdan sola mı, soldan sağa mı onu söylememe kararı aldık :D

Şunu şöyleyeyim, burada bu insanları kafanızda nasıl canlandırıyorsunuz bilemiyorum ama, hepsi de beyefendi insanlar. Sadece kendime kefil değilim :D

Düğün dernek işlerinden fırsat bulup katılamadım maalesef :dead:
En kısa zamanda tekrarı olur umarım ;) Gerçi geçen c.tesi kutay ile görüşmüştük , bir daha ki organizasyona sözüm söz(y)
Hakan hocam kusura bakma

Düğün dernek işlerinden fırsat bulup katılamadım maalesef :dead:
En kısa zamanda tekrarı olur umarım ;) Gerçi geçen c.tesi kutay ile görüşmüştük , bir daha ki organizasyona sözüm söz(y)
Hakan hocam kusura bakma

Ne demek yahu? Bizim de aklımıza birden geliverdi aslında. Büyük katılım falan beklemedik bu yüzden. Öyle kırgınlığımız veya hayal krıklığımız falan yok :)

Kutay, ben, Sarı Kurdele, programcı-84 ve forumumuzun Kazıklı Voyvodası izzzyy. Yalnız sağdan sola mı, soldan sağa mı onu söylememe kararı aldık :D

Şunu şöyleyeyim, burada bu insanları kafanızda nasıl canlandırıyorsunuz bilemiyorum ama, hepsi de beyefendi insanlar. Sadece kendime kefil değilim :D
Sagdan sola, soldan saga, yukaridan asagiya farketmez ustad krallar toplanmis ya her yonden guzelsiniz...Bir dahaki sefere bir de susak lazim masaniza demek oluyor ki beni de cagirmaniz gerekecek.

10 Numara cidden, orada olmayı çok isterdim. Umarım bir dahaki sefere.

Ya arkadas ben eksigim orda...
Ne guzel sohbet dönmustur simdi.... :)

İşi olanlar yedi buçuğa kadar falan durdular da, kalanlar saat on muydu neydi anca dağıldık :)

Sagdan sola, soldan saga, yukaridan asagiya farketmez ustad krallar toplanmis ya her yonden guzelsiniz...Bir dahaki sefere bir de susak lazim masaniza demek oluyor ki beni de cagirmaniz gerekecek.

Ah Ankara'da olmasan kafadan buradaydın dün! Affı yok!

Süpersiniz :)

Sarı Kurdele her türlü deşifre oldu ama.

Du hele Diego, orada birinde Korina V Epiphone görebiliyor musun? :)

10 Numara cidden, orada olmayı çok isterdim. Umarım bir dahaki sefere.

Bekleriz :)

Burundaki banklarda mı? Ne zaman?

Biz evsiz miyiz bankta sohbet edelim? Çay bahçesinde oturduk :)

Biz evsiz miyiz bankta sohbet edelim? Çay bahçesinde oturduk :)

Abi ayıboluyo ama :( Yıllar yılı Fenerbahçemiz ile ilgili önemli kararları hep o yelken kulübünün üst tarafındaki bankta aldık biz. Futbol işlerinden arta kalan zamanlarda gelmesini en çok istediğimiz thrash gruplarına karar verdik. O bankların dili olsa da konuşsa ahaha.

Purgator'un söylediklerine katılıyorum. Bu sitenin bir görüşme toplaşma geleneği vardı eskiden. Bu güzel kadroyla yeniden toplanılacağı zaman katılım göstermeyi elbet biz de isteriz.

Abi ayıboluyo ama :( Yıllar yılı Fenerbahçemiz ile ilgili önemli kararları hep o yelken kulübünün üst tarafındaki bankta aldık biz. Futbol işlerinden arta kalan zamanlarda gelmesini en çok istediğimiz thrash gruplarına karar verdik. O bankların dili olsa da konuşsa ahaha.

Purgator'un söylediklerine katılıyorum. Bu sitenin bir görüşme toplaşma geleneği vardı eskiden. Bu güzel kadroyla yeniden toplanılacağı zaman katılım göstermeyi elbet biz de isteriz.

Siz gelmeyin la. Ekipmandan Aziz Yıldırım' döner muhabbet, ortama limon sıkarsınız :D

Şaka elbette :)

Önümüzde kesin bir tarih, hedef yok. Olursa da en az bir iki hafta önceden duyurmak, eski gelenekleri canlandırmak gerek.

Geri