Turkrock Istanbul Moda Buluşması

O değil de o nasıl Türkrock lan ! Bir uzun saçlı,sakallı arkadaş yok. Oldu mu olmadı. Ruhlu, kanlı-canlı bir kaç kişi gerek.

Edit: hackeiommi yine kurtarıyor diğerlerin de asıl iş yokmuş şimdi dikkat ettim. Eski rockçılardan kim kaldı :)

Kompliman mı yaptın, sövdün mü belli değil :D
Şahsen ben bu kaliteli arkadaşlara söz söyletmem. Kutay, Rohat, Furkan, Nebil, hepsi de iyi adamlar. Kutay doktor, Rohat mühendis, Furkan masterda, Nebil de sınavlara hazırlanıp kendi yolunu çizmeye çalışıyor.
Kırkına gelince görelim biz seni, bu mesajını kaydettim bir köşeye :D

O değil de o nasıl Türkrock lan ! Bir uzun saçlı,sakallı arkadaş yok. Oldu mu olmadı. Ruhlu, kanlı-canlı bir kaç kişi gerek.

Edit: hackeiommi yine kurtarıyor diğerlerin de asıl iş yokmuş şimdi dikkat ettim. Eski rockçılardan kim kaldı :)
Ne rocker gördüm saçı sakalı yok, ne saç sakal gördüm içinde rock yok dememiş mi Hz. Mevlana?

Kompliman mı yaptın, sövdün mü belli değil :D
Şahsen ben bu kaliteli arkadaşlara söz söyletmem. Kutay, Rohat, Furkan, Nebil, hepsi de iyi adamlar. Kutay doktor, Rohat mühendis, Furkan masterda, Nebil de sınavlara hazırlanıp kendi yolunu çizmeye çalışıyor.
Kırkına gelince görelim biz seni, bu mesajını kaydettim bir köşeye :D
Abi adamlari oyle guzel anlattin ki keske cati adayini bunlardan birinden secselerdi de Cankaya`da devlet erkani da bir Tube Screamer veya ne bileyim 4X12 kabin falan goreydi diyesim geliyor.

Insan hayat mucadelesine dalinca sac degil gobek kaslari uzuyor :) Sen istedigin kadar glam metal dinle hot for teacher calsin bilgisayarda, patron buyuk ihtimalle telefonundan otomatik kandil mesaji yolluyor, biyigini berberde kestirip bir de utanmadan boyuyor. E o zaman sen de mecbur halka karisacaksin sevgili kardesim @Vanhalen_1, Sammy Hagar gibi gezecek halimiz yok :)

Ben yıkılmadım ayaktayım bakması epey zor oluyor ama mustaine ile rob halford (uzun olan hali) arası bir şeye benzedi. Ama siyah olanından.. Saçtan yana sağlamım da göbek özerliği ilan etti yakında bağımsızlığını ilan edecek diyet anayasası ile tutunmaya çalışıyoruz ama nafile ışit kafa keseceğine göbek kesse ya ! bu yaza damgasını iyice vurur !

Siz gelmeyin la. Ekipmandan Aziz Yıldırım' döner muhabbet, ortama limon sıkarsınız :D
Ağabey hatırlasana, o kısacık zamanda muhabbet nerelere kaydı :D

Tüp-transistör-trafodan manyetiğe, içimizdeki en genç arkadaşa meslek önermekten (bkz. Dozer operatörlüğü, kulağında Manowar çalarken bina yıkmak) Belediye'nin Kadıköy sahilinin a...na koymasına, Orta Asya Türk Cumhuriyetleri'nden Kurtlar Vadisi'ni neredeyse sonlandıran arkadaşa (Polat'a çarpıyormuş arabayla :D - keşke vursaymış, ayrı konu)...

Çok keyifliydi valla :) En kısa zamanda tekrarlayalım :)

Geri