Öyle Bir Boost Pedalı Istiyorum Ki...

'Elektro Gitar Ekipmanı' forumunda Sarı Kurdele tarafından 14 Haziran 2014 tarihinde açılan konu

1. Arkadaşlar öyle bir boost pedalı istiyorum ki pedalla hem bir miktar transparan bir gain artışı hem de minimum bi 3-5 db bir volume boost sağlayabileyim.
    Böyle bir pedal var mıdır?
    Rc booster ac booster vb. mxr'ın tc electronicin mooerin bir sürü pedalı var ama ben bu aradığım pedal için hangisine bakacağım yardım lütfen?

2. Kim sorsa aynisini yaziyorum Suhr Koko boost candir.

HmzGkgz, dream ve Özgür ÖNER bunu beğendi.
  3. Alen Geere Junkie veya Serene:):)

Özgür ÖNER bunu beğendi.
  4. Ben de sandım ki gerisi "en clean headroomlu amfiyi bile cayır cayır overdrive'a soksun, yüklenince lambaları kanırtsın, kabini hoplatsın, üst komşuya kalp krizi geçirtsin" diye gelmiş ola.
    Neyse, en azından uplama ola.

5. #sixfeetunder nickli Ertunç Hocam da gördüm bugün bir adet :happy:
    Kutu içeriği eksiksiz , sıfır... Denemende fayda var diye düşünüyorum.
    Selamlar

6. CAJEMIR, programci_84, dream ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  7. aklıma gelenler
    clean boost için:
    colorsound power boost/overdriver reissue
    xotic ac
    zvex channel 2
    tc spark
    wampler plexi
    drive boost için:
    ibanez ts tarzı pedallar (boss sd1, digitech bad monkey, lovepedal etc etc.)
    boss bd2
    xotic bb
    moog mf boost
    mood mf drive
    way huge red llama
    uzar gider

dream bunu beğendi.
  8. İnatla alen geere junkie veya serene diyorum

MetalPose bunu beğendi.
  9. 2013 ve dream bunu beğendi.
  10. Öneriler çok yerinde, bende Mesa Boogie : Tone Burst ve MXR : Micro Amp ekliyorum.

dream bunu beğendi.
  11. Rc booster hocam tam aradığın kriterde bir pedal.

Özgür ÖNER ve dream bunu beğendi.
  12. Tabi öneriler güzel ve çeşitli olmakla beraber , göz ardı edilmemesi gereken önemli konulardan bir tanesi de mevcut bütçe o_O
    Yeteri kadar bütçenin denkleştirilememesi ve/veya daha farklı ihtiyaçların olması durumunda baş vurulası güzel insan Mustafa abimizin yaptığı booster ları da göz ardı etmemek gerek ;)
    http://turkrock.com/konu/10280/page-52
    Linkteki konuda kendim için yaptırdığım gerek evde gerek stüdyoda inanılmaz bir performans aldığım pedalımıda tavsiye edebilirim.
    Selamlar

MetalPose bunu beğendi.
  13. Abi söylesen de arayışıma çare olsan :D

14. Ben yakın zamana dek TS tabanlı pedalları booster olarak kullandım. Bu aralar elime yeni bir şey geçti, ama adam gibi artılarını ve eksilerini görüp tavsiye etmek için de adam gibi bir süre kullanmam gerek.

15. Kullandıktan sonra yorumlarını yazarsan sevinirim abi. :)

16. Elbette :)

17. Mxr cae

Özgür ÖNER bunu beğendi.
  18. MXR Microamp

Bu Sayfayı Paylaş