Kuğulu park sapıkları(ex. terbiyesizler)(punk)-Ankara

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda dengesizpunk tarafından 6 Temmuz 2006 tarihinde açılan konu

1. Grup 2005in sonunda kurulup 3kişiden oluşmaktadır.
    gitar-vokal:alper
    bass-vokal:can
    davul:eek:luş

kollektif futbol anlayışıyla terbiyesizler ilk konserine pazar günü dip barda 14:00 da çıkacaktır.

2. can oluş başarılar hadi bakalım sizi dinleyeceğim

3. sagol kücük malmstiyn:D
    onceki dawulcu arkadaslarla olan kişisel sorunlar
    ve gitaristimizin farklı şehirde bulundugu için bukadar geç bi surecte ortaya cıktık...

4. Basarilar gencler.
    Zaman problemim olmazsa ugramaya calisirim,demoyu da merak ettim,bitince kayit dinlerim.
    Kolay gele ;)

5. ooo.. başarılar. İlk konsere gelip dinlemeyi çok isterdim ama ankarada değilim. başka konserlere artık. ama kayıtları isterim :lol:

6. konsere gelmeye çalışıcam hepinize başarılar arkadaşlar...

7. teşşekkürler arkadaşlar...

8. geliom lan ii iş çıkartın ama

9. Arkadaşlar istanbul'dayım ve pazar akşamı dönüyorum o yüzden gelemicem :( artık bi dahakine yaa :D (alper,can söz! :) )

10. hadi bakalım kuzen oluş alper bekliyorum can buda ilk kişisel organizasyon ;) görüşürüz konse de ordayım :)

11. Terbiyesiz herifler sizi :p gerçekten beklediğim kadar güzel başarılı olmuş demo :) hayırlı olsun böyle devam edin konserde göürşüz..

12. studyodaki aksaklıklar yuzunden bir iki hata war :)hosgorun

haftayada bestelerden olusan kaydımız cıkıyor allahın izniyle

pazar gunu konsere bekleriz

13. Ah sizi "punklar" :D dinledim bütün parçalrınızı hoş güzel cancım beğendim pazar günü gelicez bakalım (sırf içmek için ha :p )

14. Linkler çalışmıyor, hemenpaylaş'a at istersen.
    Gerçi çalışıyoda, indirmiyor...

Saygılar...

15. bu adam benım kuzenım ona gore yazın mıllet....

helal olsun CANlarım kucuklerım... sımdı formda bıraz yererler bıraz overler sız sız olun her elestırıyı dınleyın...

16. o hepimizin kuzeni :)

17. ailenizin kuzeni :D

18. :D :p :) Bu arada şarkıları hemenpaylas dan upload edin sorun var linkte...Yarın görüşürüz..

19. konserınızı yerım sızın mıllı oldunuz bır kez daha.. helal olsun yawrularım benım soyumu surdur can konserlerde en kral performansı beklıyorum sızden... sazımıda sana werıcem ılk konserınde ben parcalamadım sen parcala sahnede

Bu Sayfayı Paylaş