Kuğulu park sapıkları(ex. terbiyesizler)(punk)-Ankara

Bu ne yaa, aile arasında kurulmuş kendi çapında bi grup mu, paso kendi tanıdıklarınız arasında yazışıyorsunuz. Linki düzeltin biz de görelim ne olduğunuzu dedik. Neyse diyosanız yok kimse duymasın biz böyle iyiyiz. eywalla.

Saygılar...

UuYuRR demiş ki:
merak ettıysen o kadar cocuklar yazmıs oraya essek kadar konser var dıye kalkar gelırdın... duzeltuırler lınkıde arar soylerım

puhahaha ulan hiç güleceğim yoktu :LOL:
sen avukatlarısın sanırım, neyse sana konuşalım o zaman :LOL:
oha lan daha şarkısını bile dinlemediğim bir grup için istanbuldan ankaraya gelcem heee, puhahahah karnım ağırdı yaa gülmekten...
kalkar gelirdin diyo yaa :LOL: :LOL: :LOL:
bırak yazmasınlar link felan, merak etmiorum artık, belki fanı olabilecek bir dinleyici kitlesine bu tavırla yaklaşan gruptan bi tikim olmaz... eywalla

bu gruptakı elemanlar daha cocuk bu1
2.sı avukatlık olarak goruyorsan oyle gor ama grubun ıcınde benım kucuk kuzenım var ve herseyde oldugu gıbı bu ıstede onların yanındayım korurum kollarım...

neyse can sızde duzeltın lınkı

arkadaşım hergün net başında değiliz kusura bakma hayatı da yaşamak gerekiyor bi kaç gün girip düzeltemedik...

şimdi ilk sayfadaki linkler düzeltildi oradan indirebilirsiniz...

UuYuRR demiş ki:
merak ettıysen o kadar cocuklar yazmıs oraya essek kadar konser var dıye kalkar gelırdın... duzeltuırler lınkıde arar soylerım

puhahaha ulan hiç güleceğim yoktu
sen avukatlarısın sanırım, neyse sana konuşalım o zaman
oha lan daha şarkısını bile dinlemediğim bir grup için istanbuldan ankaraya gelcem heee, puhahahah karnım ağırdı yaa gülmekten...
kalkar gelirdin diyo yaa
bırak yazmasınlar link felan, merak etmiorum artık, belki fanı olabilecek bir dinleyici kitlesine bu tavırla yaklaşan gruptan bi tikim olmaz... eywalla

strongerock demiş ki:
UuYuRR demiş ki:

puhahaha ulan hiç güleceğim yoktu
sen avukatlarısın sanırım, neyse sana konuşalım o zaman
kalkar gelirdin diyo yaa

kimsenin kimseyi ezdiği yok birkere. Sorunu ilk önce grubun avukatlarında arayın isterseniz, grup hakkında hiçbir bilgimiz yok, o yüzden merak olarak adam gibi sorular soruyoruz, grubun avukatlarıda ters cevap verirse, karşı tarafta aynı cevabı verir, bütün sorun bu... konu kapanmıştır.

Saygılar...

bende dinledim dün akşam bir parça :D can iyi vokal yapmış ağzına sağlık gitarlarda baterilerde çok hoşmuş... Elinize sağlık beyler... Can aq dün nasıl atladın lan kuğuların üstünden öle :) Ya birde keşke devirmeseydik o su borusunu içimde bir suçluluk duygusu var aq şimdi :p

tc şarkınızı dinledim,can'ın belirttiği aksaklıklar haricinde güzel olmuş.post punk'tan çok indie rock tadında şarkı.sonic youth ,new york dolls arası bişiler anımsatıyo.sonuçta şarkı gayet iyi,başarılarınızın devamını dilerim arkadaşlar.

tuh be konser günü ankarada olmak varmış....
neyse şimdi artık ankaradayım..
aferim len sizlere andac rock ta can seni dinlemiştim..
konser nasıl gecti milleti kacırmadınız ya.....
calışmalara devem cocuklar.....

architect demiş ki:
tuh be konser günü ankarada olmak varmış....
neyse şimdi artık ankaradayım..
aferim len sizlere andac rock ta can seni dinlemiştim..
konser nasıl gecti milleti kacırmadınız ya.....
calışmalara devem cocuklar.....

resit abi cok saol
ya o andac konserini unut hafızalarda benim için kotu bi anıydı :=) monitor acık deildi baırmıstım duyamamıstım kendi sesimi neyse beyenene beyenmeyen dinlemez

Geri