izmirdeki muzik magazalari?

izmirdeki muzik magazalari nerelerdedir hangileri iyidir?
ben bir kacina bakabildim cankayadaki bor,laylay,senfoni,birde o yolda bir tane daha...baska varmidir?
simdiden cevaplariniz icin tesekkurler

İzmirde ki gitar dükkanlarına dikkat derim anlamıyorsanız çok kötü kazıklanabilirsiniz. Dükkan ismi vermek hoş olmaz çünkü bazı insanların ekmek kapısı. Mutlaka pazarlık edin derim. Benim bu dükkanlarda çalışan arkadaşlarım var Anlamayan veya bir müzik aletine yeni başlayanları kalitesiz ve pahalı mal sattıklarını kendi ağızlarıyla söylüyorlar. Tavsiyem bir şey satın alacaksanız mutlaka hangi ülkenin malı olduğunu sorun. Ve sorun çıkması durumunda iade edip edilemiyeceğini sorun. Pahalı aletler alıyoruz ve genlede bir çoğunun garantisi yok Satın almak istediğiniz aletin önceden internette tanıyın derim.

aynı cadde üzerinde trigon, senfoni, farfisfon, laylaylom, bor, ve bir müzik marketi daha vardı yanlış hatırlamıyorsam, onun dışında delta, küçükyalıda stage görmüştüm, ama bunların iyisi kötüsü yok iş alanın yaptığı pazarlığa bağlı,pazarlıksız fiyatları hepsinde de çok pahalı.ve en çok gitar çeşidi trigonda var,etiket fiyatları da diğerlerine göre biraz daha ucuz ama yine de çok sıkı pazarlık yapmak lazım.

aynı cadde üzerinde trigon, senfoni, farfisfon, laylaylom, bor, ve bir müzik marketi daha vardı yanlış hatırlamıyorsam, onun dışında delta, küçükyalıda stage görmüştüm, ama bunların iyisi kötüsü yok iş alanın yaptığı pazarlığa bağlı,pazarlıksız fiyatları hepsinde de çok pahalı.ve en çok gitar çeşidi trigonda var,etiket fiyatları da diğerlerine göre biraz daha ucuz ama yine de çok sıkı pazarlık yapmak lazım.

walla ben en iyi trigon gördüm orda.Bi ara ordan mal alıyoduk toptancımızdı...
ama fiyatlar kazık tabi gerçekten.Zaten bütün müzik dükkanlarında aynı.

ben de izmirdeym ve fiyatların kazık olduğunu mydükkana girince öğrendim.jem lerde 250 $ fark var istanbulla arasında.
tüm cihazlarla baya fark var.peki dostlar mydükkan dan daha uygun fiyata ekipmanlar bulabileceğimiz güvenilir dükkanlar var mıdır istanbulda?genelde forumda hep tüneli yeriyorlar ama...

pazarligini yapinca hepsi ucuzlar arkadaslar.ben dolasirken boos mt-2 nin fiyati dukkanlar arasinda 80milyon etti gercekten etti yani!!..
ama en uygunu senfoni gibi gelmisti bana

izmirde 2 yerden alışveriş yaparım bunlardan ilki senfonidir ikincisi ise karşıyaka gitarcı dır
bu iki mağazadada aradığınızı bulamasanızda en kısa zamanda temin edilir artı mal almaktan ziyade çok büyük ilgi ve bilgi görürsünüz soracağınız her soru güler bir yüzle mutlaka cevaplanacaktır

gelelim trigona izmirdeki en kapsamlı müzik dükkanıdır bence ama fiyatlarıda ona göre kazıktır..
biçok şeyi bulabilirsiniz başı sıkışanlar için birebirdir
hatta vitrininde ibanez jem le K7 yi yanyana koyarak beni 2 saat o vitrinin önünde ağaç eden bi dükkandır Çalışsanları doğuştan rockstardır 24 saat yüzlerinde "seninlemi uğraşıcam yaaa" ifadesi vardır fazla oyalanmamakta fayda var işiniz halledip uzaklaşın :D

bor müziğe ölsem gitmem eskiden böle bi soruyu kime sorarsanız sorun direkt bor müziği gösterirlerdi ama yavaş yavaş format değiştiriyolar sanırım ses sistemlerine yöneliyolar gibi geldi bana artı bi kere tüm iyi niyetim samimiyetim ve güleryüzümle içeri girip bi gitar sormuştum sorduğum gitar ellerinde yokmuş ama ben dayağı yedim yicem yani sorduğuma bin pişman ettiler o yüzden izmirde en son gideceğim dükkandır

ismini hatırlamıyorum ama tam bor müziğin karşısında bi dükkan vardı oda bi alternatif olabilir

son olarakta delta yı anlatayım eğer bir alet edevatı ederinden 2 kat daha pahalıya almak gibi bi hobiniz varsa delta tam size göre :D:D:D
şu anki piyasasını bilmiyorum ama digitech rp100 lerin piyasası 180 dolarken orda 290 dolara sormuştum direkt kaçtım :D

bunlar tamamiyle benim görüşümdür katılırsınız katılmazsınız orası size kalmış

kolay gelsin :D

karşıyaka vapur iskelesinden çarşıya girdikten sonra sağdan 3 yada 4 sokağa giriyosun (tam olarak hatırlamıyorum) karşıyaka sineması var kime sorsan gösterir zaten sinemayı o sinema pasajına giriyosun pasajın en sonunda görünce anlarsın :)

İzmir de Deta Piyano var.Sattığı aletler güzeldir.Ama biraz pahalıdır.Ayrıca Trigon,Mavi Keman,Gitarcı falan da var.Onlar iyidirler.
trigon---->çankaya
Mavi keman--->konak-kemeraltı
gitarcı---->karşıyaka

Trigon,senfoni,bor vb... Hepsinden bahsedilmiş farklı bişi sölemeye gerek yok ama bir de bor müz
ğin biraz aşağısında metronom müzik var ona değinilmemiş. O dükkanın özelliğini ben söyliyim :) Fiyatları çok farklı değildir ama arada sırada düşen 2. el kaliteli aletleri ünlüdür :) Çok az bulunan anfiler,kaliteli gitarlar mesela gibsonlar fenderler vs... 2. el olarak arada bir düşer oraya.O tip birşeyler arıyorsanız bi uğrayıp geçin...

Geri